Skocz do zawartości

Odśnieżanie (prawie) bez wysiłku


Recommended Posts

Cytat

A ja mam 2 ręce i porządną łopatę i co rano gdy leży śnieg mogę się hartować i ćwiczyć mięśnie:)



To zapraszam do Mnie icon_smile.gif Nawet grzańca postawię na rozgrzewkę - 120m do drogi icon_smile.gif i oprócz samej ścieżki przydałoby się odśnieżyć podjazd dla samochodu icon_smile.gif
Ja myślę o glebogryzarce T-6580LP Agromy lub czeskim MKS-60 Silniki taka sama moc - ale cena - agroma 3krotnie tańsza.
Zimą z pługiem, latem za pługiem icon_smile.gif
Link do komentarza
U siebie już dzisiaj odśnieżyłem, podaj swój adres:0

Cytat

To zapraszam do Mnie icon_smile.gif Nawet grzańca postawię na rozgrzewkę - 120m do drogi icon_smile.gif i oprócz samej ścieżki przydałoby się odśnieżyć podjazd dla samochodu icon_smile.gif
Ja myślę o glebogryzarce T-6580LP Agromy lub czeskim MKS-60 Silniki taka sama moc - ale cena - agroma 3krotnie tańsza.
Zimą z pługiem, latem za pługiem icon_smile.gif


Link do komentarza
Cytat

A ja mam 2 ręce i porządną łopatę i co rano gdy leży śnieg mogę się hartować i ćwiczyć mięśnie:)




Cytat

To zapraszam do Mnie icon_smile.gif Nawet grzańca postawię na rozgrzewkę - 120m do drogi icon_smile.gif i oprócz samej ścieżki przydałoby się odśnieżyć podjazd dla samochodu icon_smile.gif


Ja też, ja też zapraszam!!!! icon_lol.gif
PS. Z której części naszej ojczyzny jesteś? Bo dojazd może być nieopłacalny :biggrin: :takaemotka:
Link do komentarza
Cytat

Z południowego zachodu:P


No to najgorzej nie ma, ale bez szału niestety... icon_mrgreen.gif

Cytat

Chłopaki sami trenować:P


Ależ trenuję, trenuję, uwierz mi!!
Nawet konkurs "kto ma najwięcej do odśnieżenia się do drogi" wygrałam za dwie zimy temu icon_lol.gif

Ooooo!! Przypomniało mi się!!! Redakcja jest mi krewna jedną płytę zaległą z tego tytułu icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 2 miesiące temu...
Ja powiem tak - mąż się uparł na odśnieżarkę przed rozpoczęciem tej zimy. Ja byłam przeciwna, bo miejsca w garażu zaczyna brakować, a poza tym działka nie jest aż taka ogromna aby odśnieżanie było wielkim problemem. Mąż postawił jednak na swoim i kupił tanią odśnieżarkę (coś koło 500 złotych). Doszłam do wniosku, że jednak jest to prawdziwe zbawienie, a sąsiadki patrzyły z zazdrością jak odśnieżam icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...