Dlaczego nie starczy? Jesli ten słup stoi w rogu to wycofać ogrodzenie za niego aby był swobodny dostęp z ulicy.
W mojej okolicy to standardowe rozwiązanie.
Mam problem z działaniem rekuperacji. Sterownik RMC 20 wskazuje błąd 3: Brak Sprężu-1. Niestety w instrukcji obsługi brak jakiejkolwiek informacji z czego może ten brak sprężu wynikać.
Filtry wymienione, wymiennik przedmuchany sprężonym powietrzem, wentylatory działają cicho, nie słychać, by był problem z łożyskiem.
Ktoś ma pomysł co to może być?
Na dodatek w instrukcji obsługi sterownika jest napisane: "po wymianie filtrów należy przyciskiem RESET na sterowniku wewnątrz centrali wyzerować licznik czasu". Problem w tym, ze nie mam pojęcia gdzie mam go resetować? Nie mam żadnego przycisku wewnątrz centrali.
Komentarz dodany przez WSH: Nie licz na to że napiszą, gdybyś zrobił literówkę albo dopuściłbyś się błędu ortograficznego to cała wataha wybitnych polonistów i humanistów z tego forum by się zleciała aby Cię zrugać i zmieszać z błotem, ot takie to specjalistyczne forum.