Skocz do zawartości

Calineczka Archipelagu


jacek2202

Recommended Posts

Cytat

Witaj!! Zakupiłam projekt "Calineczki IIL". Wniosłam kilka poprawek i na wiosnę ruszam z budową. Oczywiście gdy uda mi się załatwić pozwolenie na budowę!! icon_wink.gif Jeśli jesteś zainteresowany i masz ochotę dzielić się swoimi doświadczeniami to zapraszam icon_wink.gif Pozdrowiam


Ja po wielu trudach dobiegam do finiszu w walce o pozwolenie na budowę, mam nadzieję że otrzymam w przyszłym tygodniu.Zaczęłem swoja walke z biurokracją w końcu stycznia od warunków zabudowy.
Zastanawiam sie czy jak bedzie sprzyjała pogoda , to czy nie pokusic sie na fundamenty w grudniu.Też buduję calineczkę z garazem.W swoim projekcie nie porobiłem istotnych zmian, zmieniłem ogrzewanie na węgiel piecem z paleniskiem retortowym, i planuję w trakcie budowy umieścic łazienkę z natryskiem w miejscu spiżarki koło kuchni, wykożystując tez część przedsionka, będzie to co prawda mała i wąska łazienka,ale brakuje mi jej na dole. Też jeśli i Ty jesteś zainteresowana wymianą doświadczeń to zapraszam do konwersacji. Pozdrawiam i życzę Ci cierpliwości i wytrwałości w załatwianiu pozwolenia
Link do komentarza
Mnie mówiąc szczerze na łazience na dole nie zależy, bo kolejna łazienka, to kolejne koszty. Na dole połączyłam pokój dzienny i tzw. gabinet w jedną całość. Między kuchnią a salonem będzie wykusz w którym zmieszczę stół i....w ten sposób powstanie mała jadalnia. Nad jadalnią bedzie balkon. W łazience przesunęłam ściany i zmieściłam prysznic. Na strychu bedzie sypialnia. Hmmm....to chyba najistotniejsze zmiany. Ogrzewanie planujemy z pompy ciepła. Jacku, czy może widziałeś gdzieś "Calineczkę", która została już zrealizowana. Moja powstanie w okolicach Wrocławia. Pozdrawiam Ania
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Mnie mówiąc szczerze na łazience na dole nie zależy, bo kolejna łazienka, to kolejne koszty. Na dole połączyłam pokój dzienny i tzw. gabinet w jedną całość. Między kuchnią a salonem będzie wykusz w którym zmieszczę stół i....w ten sposób powstanie mała jadalnia. Nad jadalnią bedzie balkon. W łazience przesunęłam ściany i zmieściłam prysznic. Na strychu bedzie sypialnia. Hmmm....to chyba najistotniejsze zmiany. Ogrzewanie planujemy z pompy ciepła. Jacku, czy może widziałeś gdzieś "Calineczkę", która została już zrealizowana. Moja powstanie w okolicach Wrocławia. Pozdrawiam Ania


Witam. Wczoraj otrzymałem pozolenie na budowę, trochę póżno, ale jak mówi sie lepiej póżno niż wcale icon_biggrin.gif .
Planuję w tym miesiącu,wytyczyć budynek, i zrobić wykopy pod fundamenty, na tym chyba poprzestanę, chyba że pogoda będzie sprzyjała to pokuszę sie na fundamenty.Niestety nie widziałem zrealizowanej calineczki też jestem ciekaw jak wygląda, jest to chyba mało popularny projekt, ale wejdz na stronęhttp://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=18793&highlight=calineczka. Moja powstaje z kolei w okolicach Jeleniej Góry.Mam prośbe jak Ty byś znalazła jakieś zdjęcia Calineczki to daj znać. Pozdrawiam Jacek
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...