Skocz do zawartości

jaki stan tego dachu??


c4sius

Recommended Posts

Po pierwsze - co ma kupno mieszkania do dachu ?
Właściciel budynku powinnien dbać o stan techniczny budynku w tym takze dachu.
Po drugie.
Co z tej fotki wynika ?
Że zamiast blachodachówki jest papa, a zamiast pompy ciepła są kominy ?
Akurat bardzo dobre rozwiązanie. Zacieków na ścianie nie ma, tynki nie odpadają, więc co ma piernik do wiatraka ?
Równie dobrze można się przyczepić do braku terenów zielonych i miejsc parkingowych.
Link do komentarza
Cytat

trollom dziekujemy nie nabijaja sobie postow, bo nic nie wnosisz tylko preszkadzasz dzieciaku




Powitać Władcę Pierścieni! Padamy do nóg!
Majestacie! Na ten dach się odlej, nie zawracaj sobie nim głowy! Skoro go satelity wzięły w posiadanie, to pierwsza bomba na niego i zostaniesz z... ręką w nocniku. I skończy się Twoje cwaniakowanie!

Daj se jeszcze szansę, będzie weselej! Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
widze ze retrofood tez nie wie co oznacza troll na forum a sam jest dobrym przykładem, ale nie dziećmi neo bedziemy sie tu zajmowac.


stan dachu interesuje mnie bo nie wyglada dobrze "wyglada na łatany" a mieszkanie jest wlasnosciowe bezczynszowe co to oznacza? oznacza to ze wlasciciele zakladaja wspolnote wyznaczaja czynsz i z tego funduszu robia wszelkie naprawy. dlatego mnie to interesuje
Link do komentarza
1. Za drugim kominem od prawej do wymiany około 6,3m2 papy - odstaje i przybita gwoździami,
2. Na obróbkach blacharskich ściany szczytowej daleko posunięta korozja.
3. Cała lewa strona dachu pofałdowana, odstaje i posiada drobne pęknięcia powierzchniowe - do wymiany, łącznie z obróbkami kominów.
4. Mur oddzielenia p.poż do remontu.
5. Kominy wentylacyjne w 50% niedrożne.
Link do komentarza
Cytat

1. Za drugim kominem od prawej do wymiany około 6,3m2 papy - odstaje i przybita gwoździami,
2. Na obróbkach blacharskich ściany szczytowej daleko posunięta korozja.
3. Cała lewa strona dachu pofałdowana, odstaje i posiada drobne pęknięcia powierzchniowe - do wymiany, łącznie z obróbkami kominów.
4. Mur oddzielenia p.poż do remontu.
5. Kominy wentylacyjne w 50% niedrożne.



Po stanie pokrycia i obróbek blacharskich - można wnioskować , że deskowanie w podobnej kondycji.

Wizyta na ( pewnie nie ocieplonym ) strychu , celem kontroli stanu więźby - mile widziana .
Link do komentarza
Cytat

trollom dziekujemy nie nabijaja sobie postow, bo nic nie wnosisz tylko preszkadzasz dzieciaku


A Ty Śmigolu naucz się pisać a ;otem zabieraj głos .
Oglądaj dalej bajki dla dzieci.

Cytat

widze ze retrofood tez nie wie co oznacza troll na forum a sam jest dobrym przykładem, ale nie dziećmi neo bedziemy sie tu zajmowac.


stan dachu interesuje mnie bo nie wyglada dobrze "wyglada na łatany"


Odpiszę Ci z grzeczności, co do dachu to chyba widzisz pierwszy pokryty papą. Prawie każdy tak wygląda ze względu na powiedzmy przebarwienia kolejnych kładzionych pasów z innych rolek papy.

I powtórzę ,naucz się pisać poprawnie bo widzę ,że jesteś bardzo podniecony tym dachem ,że zapomniałeś co Ci ę w szkole nauczyli (chyba że do szkoły nie uczęszczałeś to wracam co napisałem wcześniej icon_biggrin.gif )
Link do komentarza
Cytat

widze ze retrofood tez nie wie co oznacza troll na forum a sam jest dobrym przykładem, ale nie dziećmi neo bedziemy sie tu zajmowac.



z całym szacunkiem wpadasz tutaj, zadajesz pytanie i dokładasz do tego "wyczerpującą" dokumentację zdjęciową i żądasz odpowiedzi - całkiem jak dzieci neo....

Cytat

stan dachu interesuje mnie bo nie wyglada dobrze "wyglada na łatany" a mieszkanie jest wlasnosciowe bezczynszowe co to oznacza? oznacza to ze wlasciciele zakladaja wspolnote wyznaczaja czynsz i z tego funduszu robia wszelkie naprawy. dlatego mnie to interesuje



mieszkanie bezczynszowe, to często-gęsto jedna wielka ściema. Mogę napisać na przykładzie mieszkania w kamienicy w moim mieście....mieszkanie 84m2 - dodam że spełnia kryteria mieszkania bezczynszowego, a opłaty takie jak w spóldzielni mieszkaniowej albo i wyższe...

fundusz remontowy - 169,42złł (cena od m2 - 2zł/m2)
zaliczka na eksploatację (2m3 wody, bo mieszkanie puste,śmieci 1os,opłata za licznik wody i odczyt, koszty utrzymania częsci wspólnej-1,83/m2) =217,58zł
czyli masz opłaty 387zł.
fajne mieszkanie bezczyszowe, z opłatami prawie 400zł/miesiąc,fakt, jest w tym 2m3 wody zapłacone icon_razz.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...