Skocz do zawartości

obkladanie kamieniem ogrodzenia


kc2ine

Recommended Posts

Witam,
mam pytanie czy nalezy przed oblozeniem kamieniem (prawdopodobnie piskowcem) betonowych murkow
ogrodzenia i bramowych okleic je plastikowa siatka najpierw i dopiero kamien na to czy mozna kamien bezposrednio na beton
klasc na kleju? Dodam ze tak radzi mi wykonawac tych slupkow. Drugie pytannie czy mozna ta siatke kleic jeszce w zimie
zakladajac ze nie ma duzych mrozow. Jak na razie mamy plusowe temperatury caly czas.

dzieki Edytowano przez kc2ine (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Witam,
mam pytanie czy nalezy przed oblozeniem kamieniem (prawdopodobnie piskowcem) betonowych murkow
ogrodzenia i bramowych okleic je plastikowa siatka najpierw i dopiero kamien na to czy mozna kamien bezposrednio na beton
klasc na kleju? Dodam ze tak radzi mi wykonawac tych slupkow. Drugie pytannie czy mozna ta siatke kleic jeszce w zimie
zakladajac ze nie ma duzych mrozow. Jak na razie mamy plusowe temperatury caly czas.

dzieki




jeżeli będzie zaciągać siatkę klejem elewacyjnym (lub innym) który jest rozrabiany wodą to mróz nie jest wskazany icon_cool.gif
Link do komentarza
Cytat

no wlasnie tego nie rozumiem, czemu nie mozna kleic kamienia bezposrednio na beton?



No właśnie ja też nie rozumiem , chyba że majster chce zabłysnąć swą ,,fachowością ''niech se da siana z tą siatka , kiedy jest potrzebna to jest potrzebna ale dawanie jej w tym przypadku jest totalnie bez sensu . Edytowano przez joks (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

No właśnie ja też nie rozumiem , chyba że majster chce zabłysnąć swą ,,fachowością ''niech se da siana z tą siatka , kiedy jest potrzebna to jest potrzebna ale dawanie jej w tym przypadku jest totalnie bez sensu .


Może majstrowi zostały kawałki siatki z poprzedniorocznych ociepleń budynków i chce jakoś te resztki upłynnićicon_rolleyes.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Żadna siatka, żaden klej do wyrównywania. Piaskowiec kładzie się na specjalnym kleju grubowarstwowym. Tylko, żeby nie zapomniał dobrze zagruntować podłoża. Jeśli kładziesz na większą wysokość (powyżej 160 cm) to warto dać podstawę z kątownika nierdzewnego (chyba, że na całej wysokości dajesz kotwy systemowe. Niestety prace można zacząć dopiero kiedy prognozy na noc nie będą przewidywały przymrozków. Sam też stoję i czekam aż zima odpuści - zostało mi do zrobienia jakieś 20m2.Brak obrazka

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...