Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Stal- Rol


Recommended Posts

  • 8 miesiące temu...
  • 10 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Gość Klient
Towar zamówiłem w poniedziałek Mieli przywieźć we wtorek Zero kontaktu i towaru tak samo W dziale inf nie wiedzą gdzie kierowca, ponoć utknął w trasie... jest już środa a towaru nadal nie ma..dzwonie pytam bo firma ma zaraz przyjechać A oni mówią ze niech firma poczeka bo kierowca znów gdzieś w drodze..Szlag mnie już trafia i jadę do firmy.o zwrot pieniędzy. ..tam mają nie bałagan tylko burdelu. .osobiście nie polecam Kupicie u nich "chleb" ale może za kilka dni go.zjecie albo i nie. .. szefa tez odwiedziłem Tragedia ........
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Kupiłam blachę ocynkowaną po dwóch tygodniach na blachę zaczęły wychodzić przebarwienia i plamy blacha wygląda jak by na dachu buła 10 lat a nie miesiąc dzwoniłam z reklamacją miał ktoś przyjechać ja oglądnąć minęło dwa tygodnie i nic nikogo nie było a dzwoniłam trzy razy odradzam kupowania blachy ocynkowanej w tej firmie
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Gość Ryszard
Jestem wieloletnim partnerem tej firmy i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze towar miałem na czas i w najlepszych cenach, wielokrotnie porównywałem z innymi hurtowniami i to jest prawda ,że są najtańsi ,transportów nie doliczają tj w innych składach. polecam z czystym sumieniem
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość Rafał
Buduję już kolejny dom i dalej zaopatruję się w tej firmie, z dostawami nigdy nie było problemu, ceny tez mam dobre, faktury wysyłają mi na maila po do dostawie, płace przelewem, nie marnuje czasu na wycieczki. Polecam
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...