Skocz do zawartości

Ocieplenie dachu


Recommended Posts

Coś mi się wydaje ,że za bardzo profesjonalnego podejścia do zagadnienia nie masz ,ale cóż nie każdy może icon_biggrin.gif
Opisz po kolei jaki masz przekrój dachu ,jakie krokwie ,czy masz deskowanie czy nie itd. Bo z opisu to już mi się nie podoba że chcesz zapewne nie poszerzyć tylko pogrubić krokwie o 14 cm czyli wnioskuje ,że teraz krokwie maja ledwo ponad 10 cm,to cuś za mało jak na dachówkę.
Link do komentarza
Cytat

Coś mi się wydaje ,że za bardzo profesjonalnego podejścia do zagadnienia nie masz ,ale cóż nie każdy może icon_biggrin.gif
Opisz po kolei jaki masz przekrój dachu ,jakie krokwie ,czy masz deskowanie czy nie itd. Bo z opisu to już mi się nie podoba że chcesz zapewne nie poszerzyć tylko pogrubić krokwie o 14 cm czyli wnioskuje ,że teraz krokwie maja ledwo ponad 10 cm,to cuś za mało jak na dachówkę.


Dach spadzisty, kryty dachówka cementowa (r.ok 1970),brak deskowania ,krokwie faktycznie mają 15cm a nie 10 więc muszę pogrubic je o 10cm.z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
Link do komentarza
Cytat

Dach spadzisty, kryty dachówka cementowa (r.ok 1970),brak deskowania ,krokwie faktycznie mają 15cm a nie 10 więc muszę pogrubic je o 10cm.z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.


Za dobry pomysł aby obić krokwie membraną to to nie jest ale jeżeli nie masz innego sposobu to można zrobić. Zastosuj membranę wysokoparoprzepuszczalną 3-4 warstwową ,wtedy można dać wełnę bez zachowania szczeliny wentylacyjnej no i folia.
Pogrubić krokwie musisz zrobić przed położeniem membrany.Cenowo to wydaje mi się ,że 20 zł za m2 to dobra cena a swoja droga sam byś to zrobił ,nie jest to skomplikowana praca.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...