Skocz do zawartości

Zabudowa telewizora


Recommended Posts

Jak dla mnie to szczena mi nie opadła,i nie rozumiem czemu ta zabudowa ma służyć. Narobiłeś sie chłopie przy tym a można by było takie coś podobne osiągnąć o wiele w prostszy sposób.
I jeszcze dla mnie to jeżeli chodzi o słowo zabudowa to rozumiem coś zabudować a tu niczego nie zabudowywałeś tylko zrobiłeś wypustkę do telewizora.Czyli to żadna zabudowa.
I jeszcze jedno abyś mnie nie posądził o wyśmiewanie się z twojej pracy,uważam że jest ona wykonana dobrze i jakiś tam efekt widać włożonego trudu tylko jak już pisałem można to było prościej i taniej zrobić .
Link do komentarza
Cytat

no już,już,już..............jusz...........
starczy
MU
icon_biggrin.gif




Teraz o oświetleniu już chciałem kilka słów bez powrotu do TELETYGODNIA - czy światło z tych drzwi balkonowych nie będzie przeszkadzało - refleksy etc.?
Pytam całkiem poważnie z uwagi na fakt, że mam podobnie a wyboru zmiany lokalizacji telewizora prawie żadnego.
Link do komentarza
Cytat

Teraz o oświetleniu już chciałem kilka słów bez powrotu do TELETYGODNIA - czy światło z tych drzwi balkonowych nie będzie przeszkadzało - refleksy etc.?
Pytam całkiem poważnie z uwagi na fakt, że mam podobnie a wyboru zmiany lokalizacji telewizora prawie żadnego.



Owszem, będzie. Ale tylko w dzień.
Wieczorem i w nocy, ważna bedzie lokalizacja lamp na ulicy.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...