Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Redakcja

Życzenia Świąteczne i na Nowy Rok :)

Recommended Posts

Wszystkim życzę udanych spotkań oraz rozmów przy świątecznym stole, pod drzewkiem fajnej zawartości w otrzymanej torbie a przede wszystkim dobrej opieki od małego Dzieciątka. Udanych i spokojnych świat.

Gość stach
A ja z lenistwa zacytuję siebie: Wszystkim userom, ich rodzinom, Administracji foruma życzę wraz z moją koleżanką-małżonką wszystkiego naj- najlepszego zdrowia, najlepszego szczęścia, najlepszych wygranych w totku, itd - każdy wie, co by chciał, a my mu tego życzymy icon_biggrin.gif

http://um.pulawy.pl/naszemiasto/6349.html

:santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump:

Z okazji nadchodzacych świąt i Nowego Roku chciałbym życzyć, aby budowało się Wam bez problemy, mieszkało bezpiecznie i żeby kolejne pokolenia wracały do rodzinnych domów :D 

kartka_swieta2016_n.jpg

I ja się dołączę do życzeń. Kochani, ja zawsze życzę Świętego Spokoju. Z pewnością Wielu z Was to doceni. Każdego dnia gonimy za czymś. Teraz jest czas na zatrzymanie tego pędu i chwileczkę refleksji,

Dziękuję również za te chwile spędzone z Wami.

Ja również życzę wszystkim udanych Świąt - takich jakie każdy sobie sam dla siebie wymarzy. Dla jednych będzie to zgiełk i pełna chata ludzi (bo lubią) , dla innych kanapa i "Kevin sam w domu" (bo lubią) ... jeszcze dla innych wyjazd z przyjaciółmi lub rodziną na narty (bo lubią). 

Ja lubię póznym wieczorem usiąść sobie z lampką wina przy choince ... wspaniałych Świąt, Kochani :hug:

15541993_1200119823370599_6858904979828049697_n.jpg

1 minutę temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Kevin sam w domu - amerykański model. Dziecko samo w domu hahahahahahahhaha

Oj tam, nie czepiaj się :icon_biggrin:

Wszystkim przedpiszącym i tym popiszącym i tym niepiszącym  - Vicuś Versa. :yahoo::icon_biggrin2: :135_santa: 

Kiedy Boże Narodzenie nadchodzi, przesłać życzenia się godzi. Przyjmijcie zatem z rąk naszych, garść życzeń najlepszych zdrowia, spokoju, radości, a w Nowym Roku - olbrzymiego rogu obfitości.
Pozdrawiam

Gość stach

A ja tak po prostu: zdrowych i SPOKOJNYCH Świąt życzę i lepszego, SPOKOJNIEJSZEGO Nowego następnego Roku życzę!

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia 

oraz więcej optymizmu i dystansu do "ważnych" spraw

w nowym 2017 roku życzę wszystkim

Na szczęście, na zdrowie, na tę świętą Wigilię!
 Żebyście się mieli jak w niebie Anieli,
 Od roku do roku lepiej niż tego roku,
 Między snopami, między kopami, jak miesiąc między gwiazdami.
 Żeby wam niczego nie brakowało, wszystkiego nabywało,
 Jak w komorze, tak w oborze – tego szczęścia daj wam Boże!

I ja życzę zdrowych,wesołych ,w licznym gronie spędzonych świąt,spełnienia wszystkich życzeń i spotkania się po świętach z tą samą wagą co przed:D

39.gif

Lawiny szczęścia,
potopu miłości,
lampek migania,
kolęd śpiewania.
Prezentów co nie miara.

Wesołych Świąt
 !

Czuje, że ten rok będzie cudowny! Dnia 3 stycznia urodziła się moja córka! Cała i zdrowa!
Życzę wszystkim równie wiele szczęścia ile mnie i męża spotkało! :)

10 minut temu, PannaAnna1 napisał:

Czuje, że ten rok będzie cudowny! Dnia 3 stycznia urodziła się moja córka! Cała i zdrowa!
Życzę wszystkim równie wiele szczęścia ile mnie i męża spotkało! :)

Córka urodziła się ale rozumiem że Ty też miałaś w tym swój udział ;) 
I mnóstwo gratulacji ,dużo dużo szczęścia i siły.:)

:santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump::santajump:

Dzień dobry,

proszę przyjmijcie od całej redakcji Budujemy Dom najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nowym 2018 roku.

Oby nam się budowało :hug:

Pozdrawiam

Marcin

zyczenia_swiateczne_budujemydompl.jpg

Drodzy Forumowicze, na początek dziękuję Wszystkim za obecność, aktywność i atmosferę. Życzę Wam wypoczynku w gronie rodzinnym i oczywiście chwili czasu dla Siebie. Jest w tym wszystkim coś bezcennego, mało docenianego - Święty Spokój. Wtedy znajdzie się czas zarówno na refleksję nad rokiem minionym, jak również czas na planowanie roku 2018. A na sam koniec - spełnienia tych planów :).

Tyle ode mnie :)

Kolejny rok mija a Nasze grono wzrosło. Dziękuję wszystkim za obecność i aktywność. O atmosferze nie będę wspominał kolejny raz :)

Życzę Wam chwili spokoju i czasu na chwilę refleksji czyli zwolnijmy, powspominajmy, zaplanujmy i spotkajmy się znowu - wypoczęci, zdrowi, szczęśliwi z głową pełną dobrych rad :)

kartka_swiatecznaC.jpg

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich piszących oraz odwiedzających to forum!

Wszystkim Forumowiczom oraz Redakcji życzę udanych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.

Owocnych rozmów przy świątecznym stole (nie tylko tych związanych z budowaniem)

Cieszmy się świętami Bożego Narodzenia.

• Dziękuję 1

Zdrowych Świąt i dni poświątecznych bez bólu głowy oraz PIĘKNEGO NOWEGO ROKU 2019!!!

9 godzin temu, bobiczek napisał:

Owocnych rozmów przy świątecznym stole (nie tylko tych związanych z budowaniem)

Dzięki!!! Twoje życzenie już się spełniło :santajump:. Na uczcie z synem i jego rodziną  padły trzy pomysły, zaakceptowane do realizacji w czasie planowanego na wiosnę remontu  mieszkania!!! między innymi... "powiększenie " łazienki poprzez "wyprowadzenie" pralki do szafy w przedpokoju :icon_mrgreen:

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie śledziłem wątku zbyt dokładnie,poza tym jest rano i dopiero zaczynam pić kawę więc może napiszę bzdurę ale: tam gdzie masz 30 cm powiesisz ręczniczek albo dasz jakieś chromowane półeczki na mydło w płynie lub inne utensylia i będzie to wyglądać na głęboko przemyślaną decyzję. PS. Też dostawałem szału gdy coś nie było symetryczne,równoległe lub prostopadłe 
    • O przekładce termicznej dowiedziałem się już po postawieniu ścian piwnicy, nie mniej jednak takie pustaki termiczne są bardzo drogie i w moim przypadku wyliczyłem ich koszt na 2200 zł w przypadku 6cm Thermoblocka i 3900 zł za 12 Isomur. Czy przelozy się to na oszczędność w stracie ciepła? Może za kilkadziesiąt lat.  Mury zejścia w kształci C są wysarowane masą Kmb, nie mam zamiar ich ocieplać, może tylko kubełek położę jak będę miał czas. A ścianę piwnicy przy zejściu oczywiście ociepleń całą tylko mi XPS brało i będzie to 15cm. Ale czy nie uważasz że posadzkę zejścia też powinno się nieco ocieplić? Chociażby dla samej ochrony płyty zejścia przed wysadzeniem gliny. A czy obłożenie ław styropianem 5cm zmniejszy trochę mostki przy gruncie? 
    • Nie nauczyli cię w technikum czytać ze zrozumieniem, np znaku "?" I sentencji filozofów?  
    • Gość Marcin Kowalewski
      Witam, przez jaka firme zostaly wykonane okna? podobaja mi sie. Pozdrawiam
    • Dom postawili z Porothermu i ocieplili styropianem. Do większych „niespodzianek” należało wycofanie się ekipy dekarzy dzień przed układaniem dachu, co spowodowało konieczność zatrudnienia wykonawców „z łapanki”. Skończyło się licznymi poprawkami i nieszczelnymi obróbkami, które do dzisiaj sprawiają kłopoty przy większych deszczach Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/reportaze/a/906-klopotliwa-facjatka
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...