Skocz do zawartości

Ile lat eksplatujecie lampki na choinkę?


Recommended Posts

Cytat

Ale ile lat wytrzymują? Bo widzę, że to tworzywo współczesne , to się po prostu w rękach rozsypuje!



Współczesne -> chińskie icon_cry.gif ,niestety.

Nasz rynek tak zapchany jest 'chińszczyzną' ,że trudno kupić coś porządnego .
Jak już coś jest solidne np. z US albo UK czy ogólnie z EU to kosztuje taki majątek , że zdrowa kalkulacja nakazuje nam kupić tą 'chińszczyznę' z założeniem , że jak padnie - to w kosz i nowe.
Link do komentarza
u mnie też wytrzymały raptem kilka sezonów , już rok temu sklejane bo znienadzkas szlag je prawie że trafił , cudem uratowane .... dziś kupiłam nowy komplet - zobaczymy ile pożyją....
ale masz rację, Stasiu - moja mama jeszcze kilka lat temu wieszała na choince lampki które miała od lat co najmniej 25 ... takie duże dzwonki - piękne ....
Link do komentarza
Cytat

u mnie też wytrzymały raptem kilka sezonów , już rok temu sklejane bo znienadzkas szlag je prawie że trafił , cudem uratowane .... dziś kupiłam nowy komplet - zobaczymy ile pożyją....
ale masz rację, Stasiu - moja mama jeszcze kilka lat temu wieszała na choince lampki które miała od lat co najmniej 25 ... takie duże dzwonki - piękne ....




Kilka sezonów to max. Ostatnio widziałem cudeńko - malutką choineczkę z końcówkami na igiełkach jak światłowody, mieniła sie w kilku kolorach w kilku sekwencjach. Cudo - patrzyłem się w nią jak małe dziecko. Ceny nie znam, ale pomysł genialny. Wysokość "gromnicy". Bombki i światełka w jednym.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...