Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
retrofood

Ile lat eksplatujecie lampki na choinkę?

Recommended Posts

Ja mam jeden komplet, który ma 40 lat. Jest sprawny.
A taki jeden z 2003 roku rozsypał się na strzępy... icon_cry.gif

Gość gawel
Stasiek nic nie mów ja mam z 15 kompletów w tym z 6 sprawnych musze w tym roku wypier to nie chodzi bo faktycznie gowno ale za 10 zł nie bede sie szarpał

Stasiu też posiadam kilka kpl. starych poczciwych światełek i działają

widze tematy pod kubeczki powoli się wymyślają ;)

Ale ile lat wytrzymują? Bo widzę, że to tworzywo współczesne, to się po prostu w rękach rozsypuje!

Cytat

Ale ile lat wytrzymują? Bo widzę, że to tworzywo współczesne, to się po prostu w rękach rozsypuje!

Gównolit jedno-sezonowy... ale czego się spodziewać za dychę

Cytat

Ale ile lat wytrzymują? Bo widzę, że to tworzywo współczesne , to się po prostu w rękach rozsypuje!

Współczesne -> chińskie icon_cry.gif ,niestety.

Nasz rynek tak zapchany jest 'chińszczyzną' ,że trudno kupić coś porządnego .
Jak już coś jest solidne np. z US albo UK czy ogólnie z EU to kosztuje taki majątek , że zdrowa kalkulacja nakazuje nam kupić tą 'chińszczyznę' z założeniem , że jak padnie - to w kosz i nowe.

u mnie też wytrzymały raptem kilka sezonów , już rok temu sklejane bo znienadzkas szlag je prawie że trafił , cudem uratowane .... dziś kupiłam nowy komplet - zobaczymy ile pożyją....
ale masz rację, Stasiu - moja mama jeszcze kilka lat temu wieszała na choince lampki które miała od lat co najmniej 25 ... takie duże dzwonki - piękne ....

Cytat

u mnie też wytrzymały raptem kilka sezonów , już rok temu sklejane bo znienadzkas szlag je prawie że trafił , cudem uratowane .... dziś kupiłam nowy komplet - zobaczymy ile pożyją....
ale masz rację, Stasiu - moja mama jeszcze kilka lat temu wieszała na choince lampki które miała od lat co najmniej 25 ... takie duże dzwonki - piękne ....

Kilka sezonów to max. Ostatnio widziałem cudeńko - malutką choineczkę z końcówkami na igiełkach jak światłowody, mieniła sie w kilku kolorach w kilku sekwencjach. Cudo - patrzyłem się w nią jak małe dziecko. Ceny nie znam, ale pomysł genialny. Wysokość "gromnicy". Bombki i światełka w jednym.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...