Skocz do zawartości

Opinie o budujemydom.pl


Recommended Posts

Cytat

Chciałem umieścić tego królika, ale się rada nadzorcza nie zgodziła :(
[attachment=15101:messagepart.jpg]

A gdzie konktretnie widziałeś ten komunikat (link)?

Pozdrawiam
Marcin




Po kliknięciu na zdjęcie kubeczka Porcelana Rosenthal
;) w tym temacie https://forum.budujemydom.pl/?act=aktyw&do=punkty

Wypowiedź zawierała lokowanie produktu heheheh Edytowano przez coolibeer (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Nowa przeglądarka BD dla mnie osobiście jest czytelniejsza, bo wzrok coraz słabszy i mikrodruki już nieczytelne.

BD było moją inspiracją do budowy własnego domu. Otrzymane od znajomego dwa roczniki BD zainicjowały przystąpieniem do Klubu, a następnie decyzją o kupnie działki.

Na etapie budowy często korzystałem z różnych porad na stronie. Uzyskana wiedza przydała się wielokrotnie - chociażby wtedy, gdy "fachowcy" błędnie połączyli mi rury wentylacji mechanicznej. Informacje ze strony internetowej BD upewniły mnie, że średnice rur są wadliwie dobrane i zażądałem zmian - co w konsekwencji doprowadziło do poprawek.

Nadto lubię różne ciekawostki z zakresu budownictwa i technologii powiązanych, co BD zaspokaja mi w bardzo dużej mierze.

Pozdrawiam i życzę Redakcji dalszych sukcesów.
Link do komentarza
Dzień dobry wszystkim! icon_smile.gif

Cieszę się, że po pewnych perturbacjach udało mi się zarejestrować na Forum BD icon_smile.gif Dotychczas byłam tylko czytelniczką, ale postanowiłam zabrać głos na Forum.

Zabrać głos tylko po to, aby... POCHWALIĆ REDAKCJĘ! icon_smile.gif Nowa strona jest bardzo ładna! icon_smile.gif Dla takiej pozytywnej zmiany warto zarejestrować się na forum i napisać pochwały icon_smile.gif

- ogromne pochwały dla redaktorów, że przygotowali to wszystko tak sprawnie i ładnie. Nie znam się na tym za bardzo, ale wydaje mi się, że wszystkie artykuły są specjalnie dostosowane graficznie do nowego portalu. Jeśli tak, to tym bardziej ogromny plus dla Was, że przerobiliście taaaaaaką wielką masę materiału. Aż jestem w szoku icon_smile.gif Wykonaliście kawał dobrej roboty icon_smile.gif
- ogromne pochwały dla grafików, którzy przygotowali bardzo ładną i nowoczesną szatę graficzną
- ogromne pochwały dla informatyków. Unowocześnianie tak dużego portalu jak BD musiało z pewnością być wieeelkim wyzwaniem programistycznym, dlatego jestem pod ogromnym wrażeniem, że udało się to wszystko tak sprawnie wykonać. Ja nie natrafiłam na żadne błędy na stronie. Wszystko śmiga jak się należy icon_smile.gif

No ale żeby być obiektywną, muszę wspomnieć również o złych - moim zdaniem - rozwiązaniach:

- zupełnie beznadziejne jest to, że zrezygnowaliście z lewego menu, gdzie wszystko było wyłożone kawa na ławę (wiadomo było gdzie kliknąć, aby wyszukać odpowiedni temat). Teraz wszystko jest pochowane w górnym menu. Żeby cokolwiek wyszukać, to trzeba za każdym razem przeszukiwać górne menu. To lewe menu nas odróżniało od np. muratora, gdzie jest właśnie wszystko pochowane w górnym menu, co jest mocno irytujące. To była nasza zaleta! Zatem kogoś kto wymyślił takie rozwiązanie pogoniłabym raz dwa i pozbawiła premii icon_smile.gif
- i druga rzecz, choć to drobnostka. Portal nie jest wycentrowany na środku ekranu. To pewnie przez baner prawy na górze. Wysunęła bym to poza portal. Ale tak jak mówię to jest drobnostka icon_smile.gif

To tyle, jeśli chodzi o moją ocenę, która - mimo braku lewego menu - jest bardzo pozytywna icon_smile.gif BTW Wesołych Świąt! icon_smile.gif
Link do komentarza
teraz zauważyłem, że w nowej wersji przestał mi działać link do takiego jednego artykułu...który mam w stopce
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/reportaze/a/13993-adiqq-i-ewiq0-buduja-dom-z-pompa

a jakoś nie potrafie go ręcznie znaleźć... icon_evil.gif

dobrze, już znalazłem...
przesunął się tutaj...
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/reportaze/a/13993-adiqq-i-ewiq0-buduja-dom-z-pompa
Link do komentarza
Cytat

Po kliknięciu na zdjęcie kubeczka Porcelana Rosenthal
;) w tym temacie https://forum.budujemydom.pl/?act=aktyw&do=punkty


Ja mam tak samo, kotek jest ładny ale to w niczym nie przeszkadza.
Co zauważyłem to poruszanie się po KBD jest bardziej łatwiejsze i przejrzystsze niż w starej wersji.
Ale jak na razie to częściej bywam na "starej stronce" icon_biggrin.gif

Cytat

Chciałem umieścić tego królika, ale się rada nadzorcza nie zgodziła :(
[attachment=15101:messagepart.jpg]

A gdzie konktretnie widziałeś ten komunikat (link)?

Pozdrawiam
Marcin


To ja mam inna propozycję - teraz to może być wizerunek pyszczka karpia - bo mówią jak ktoś zdziwiony to że robi karpika
a na Wielkanoc może być ten zajączek co tyłkiem na Nas się obrócił i będzie wszystko w tematyce świątecznej icon_mrgreen.gif Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Dzień dobry wszystkim! icon_smile.gif

Cieszę się, że po pewnych perturbacjach udało mi się zarejestrować na Forum BD icon_smile.gif Dotychczas byłam tylko czytelniczką, ale postanowiłam zabrać głos na Forum.

Zabrać głos tylko po to, aby... POCHWALIĆ REDAKCJĘ! icon_smile.gif Nowa strona jest bardzo ładna! icon_smile.gif Dla takiej pozytywnej zmiany warto zarejestrować się na forum i napisać pochwały icon_smile.gif

- ogromne pochwały dla redaktorów, że przygotowali to wszystko tak sprawnie i ładnie. Nie znam się na tym za bardzo, ale wydaje mi się, że wszystkie artykuły są specjalnie dostosowane graficznie do nowego portalu. Jeśli tak, to tym bardziej ogromny plus dla Was, że przerobiliście taaaaaaką wielką masę materiału. Aż jestem w szoku icon_smile.gif Wykonaliście kawał dobrej roboty icon_smile.gif
- ogromne pochwały dla grafików, którzy przygotowali bardzo ładną i nowoczesną szatę graficzną
- ogromne pochwały dla informatyków. Unowocześnianie tak dużego portalu jak BD musiało z pewnością być wieeelkim wyzwaniem programistycznym, dlatego jestem pod ogromnym wrażeniem, że udało się to wszystko tak sprawnie wykonać. Ja nie natrafiłam na żadne błędy na stronie. Wszystko śmiga jak się należy icon_smile.gif

No ale żeby być obiektywną, muszę wspomnieć również o złych - moim zdaniem - rozwiązaniach:

- zupełnie beznadziejne jest to, że zrezygnowaliście z lewego menu, gdzie wszystko było wyłożone kawa na ławę (wiadomo było gdzie kliknąć, aby wyszukać odpowiedni temat). Teraz wszystko jest pochowane w górnym menu. Żeby cokolwiek wyszukać, to trzeba za każdym razem przeszukiwać górne menu. To lewe menu nas odróżniało od np. muratora, gdzie jest właśnie wszystko pochowane w górnym menu, co jest mocno irytujące. To była nasza zaleta! Zatem kogoś kto wymyślił takie rozwiązanie pogoniłabym raz dwa i pozbawiła premii icon_smile.gif
- i druga rzecz, choć to drobnostka. Portal nie jest wycentrowany na środku ekranu. To pewnie przez baner prawy na górze. Wysunęła bym to poza portal. Ale tak jak mówię to jest drobnostka icon_smile.gif

To tyle, jeśli chodzi o moją ocenę, która - mimo braku lewego menu - jest bardzo pozytywna icon_smile.gif BTW Wesołych Świąt! icon_smile.gif


Dziękuję za opinię i uznanie dla naszego zespołu :smile:

Myślę, że do górnego menu szybko się Pani przyzwyczai. Ja szybko je polubiłem wink.gif

Cytat

teraz zauważyłem, że w nowej wersji przestał mi działać link do takiego jednego artykułu...który mam w stopce
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/reportaze/a/13993-adiqq-i-ewiq0-buduja-dom-z-pompa

a jakoś nie potrafie go ręcznie znaleźć... icon_evil.gif

dobrze, już znalazłem...
przesunął się tutaj...
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/reportaze/a/13993-adiqq-i-ewiq0-buduja-dom-z-pompa


Stare linki powinny działać. Postaramy się naprawić ten błąd.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Aktywność Redakcji - OK.

Natomiast aktywność niektórych tzw. konsultantów jest podyktowana tylko i wyłącznie przekazem reklamowym dla swoich produktów - a to już mi się nie podoba.
Wybitnie nie podoba icon_evil.gif

Jako przykład takiej radosnej twórczości:

Cytat

Kosz przygotowania ciepłej wody za pomocą pompy ciepła do cwu dla czteroosobowej rodziny na miesiąc to 42 PLN - wartość dla nowego vitocal 060A.



Tak się rozpędził z reklamą, ze odpowiada na wpisy z 2009r. icon_eek.gif

Na 14 dzisiejszych wpisów, reklamowych wpisów, tylko 5 jest "odpowiedzią" na wpisy które mają mniej jak 1 miesiąc.

Żenada


poprawiłem: "ekspertów" na konsultantów. Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Aktywność Redakcji - OK.

Natomiast aktywność niektórych tzw. konsultantów jest podyktowana tylko i wyłącznie przekazem reklamowym dla swoich produktów - a to już mi się nie podoba.
Wybitnie nie podoba icon_evil.gif

Jako przykład takiej radosnej twórczości:



Tak się rozpędził z reklamą, ze odpowiada na wpisy z 2009r. icon_eek.gif

Na 14 dzisiejszych wpisów, reklamowych wpisów, tylko 5 jest "odpowiedzią" na wpisy które mają mniej jak 1 miesiąc.

Żenada


poprawiłem: "ekspertów" na konsultantów.



Nakierowałem Autora na nową słuszną ścieżkę - zamieszczanie informacji o Nowych pompach w Nowych postach

Nowych specjalnie z dużej litery i wyboldowane. Nie ma jak uniknąć komunikatu w formie prośby.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...