Skocz do zawartości

Jaki design mebli?


Meble-Bogart

Recommended Posts

Jakie waszym zdaniem są najpopularniejsze rozwiązania w dziedzinie mebli tapicerowanych do salonu?

Co sądzicie o połączeniu eko-skóry i materiału w sposób jak na zdjęciu:
Brak obrazka
- Sofa Zuzia

Takie połączenie pozwala w łatwy sposób wyczyścić te elementy które są najbardziej podatne na zabrudzenia - spód mebla. Jednocześnie nie zmusza nas do siedzenia na chłodnej i klejącej się do ciała skórze.

Innym, stosunkowo nowym - a za razem cieszącym się popularnością rozwiązaniem (w kwestii designu) są boczki z prześwitem. Dodają wnętrzu dużo świeżości, nie będąc za razem zbyt ekscentrycznym wyborem.
Brak obrazka
- Sofa Rita

Te i więcej zdjęć jest do zobaczenia w naszym sklepie internetowym www.Meble-Bogart.pl

Jakie rozwiązania wy preferujecie?
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

no to ja znowu bede odstawac od reszty, ale mi sie nie podobaja i to nawet lagodnie okreslajac. Strasznie kosmiczne i wygladaja... tanio. moze w pokoju nastolatka, ktory chce "zaszpanowac" by sie sprawdzilo...



Mam podobne odczucia.

Byłem na studniówce i panienki były wyłącznie w miniówach. Ja się pytam, to co to za bal? Potańcówka, a nie bal! Na bal to się chodzi w kreacjach wieczorowych. I wtedy panienki wyglądają jak damy, a nie galerianki.
Te meble przypominają mi taką dzisiejszą, głupawą modę. Do salonu nie dałbym ich nigdy; dla małolatow - a niech tam, jeśli chcą...
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 9 miesiące temu...
Mi się osobiście średnio podoba. Albo jedno, albo drugie, połączenie w tym wypadku nie wychodzi na plus. ja jestem zdania, że jak już się stawia na jakiś określony styl to raczej nie powinno się już kombinować. Sama gustuje w meblach rustykalnych no i lubię prostotę. Czasem mniej znaczy więcej, raczej na odwrót to się nie sprawdza. Może to też zależy od tego jakie są indywidualne preferencje - o gustach sie przecież nie dyskutuje.
Pozdrawiam!
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
Osobiście nie jestem entuzjastką łączenia w tapicerowanych meblach skóry i materiału,
albo jedno, albo drugie.
Jednak jeżeli komuś to odpowiada, to ok, bo jeden woli córkę, a drugi teściową icon_biggrin.gif
Bardziej bym się skłoniła do połączenia dwóch kolorów tego samego materiału, tak jak w tych Krzesłach Trio:Maxi

Link do komentarza
Cytat

Trochę wstrząsająca kolorystyka. Jestem ciekawa, jak to zgrać we wnętrzu, by nie wyszlo kiczowato.



Krzesła owszem, przykuwające uwagę.

Kolorystyka może być dowolna, tutaj akurat wysłałam zdjęcie krzeseł, które chciał klient icon_smile.gif

DSC01446.jpg



Tutaj także wersja dwukolorowa, ale w spokojniejszych barwach. Edytowano przez meblonista (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...