Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Budmar


Recommended Posts

Gość monika
najgorsza hurtownia w jakiej kiedykolwiek coś kupowałam!!na początku w hurtowni wszystko ładnie pięknie tylko żeby sprzedać! potem zaczęły się problemy.najpierw po zamówieniu dachówek okazało się, że Pani źle je wyceniła-pomyliła się o 5000zł!!!!!! potem towar miał być po 2 tyg. był po miesiącu... dekarz czeka idzie na inna budowe bo towaru jak nie było tak nie ma....po miesiącu dojechał do nich mój creaton to dali sobie tydzień na dowóz...odległośc hurtowni do mnie 35 km. tydzień jechali.... śmiech w biały dzień. listopad a oni daja sobie czas - bo to nie ich budowa. jakby była ich to by każdy latał a tak pieniadze przesłąne bo przecież nie przywiozą wcześniej a teraz sam się kliencie martw. porazka ta hurtownia na całej linii, a Pani Daria to najgorsza sprzedwaczyni jaką spotkąłam. obiecuje obiecuje a nic się nie zgadza z tym co mówi. jeszcze teraz okazało się ze połowa dachówek w jednej palecie stłuczona i oczywiście my jako klcienci płacimy 150 zł za rozpaletowanie bo oczywiście źle wyliczone i zabrakło!!!!!!!! brak mi słów na nich! żaluję że tam cokolwiek kupiłam. odradzam
Link do komentarza
  • 4 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...