Skocz do zawartości

Dziecięcy świat


Redakcja

Recommended Posts

Cytat

Właśnie zastanawiam się nad zakupem łóżka piętrowego dla mojej córeczki. Uważam że to świetne rozwiązanie szczególnie do pokoju o niedużych rozmiarach. Jestem na wstepnym etapie planowania zakupu łóżeczka i nie wiedzialam ze mozna tak ciekawie (jak na foto -IKEA) połączyć biurko z łóżkiem icon_mrgreen.gif super! pozdrawiam!


icon_cool.gif Łóżko piętrowe to wspaniałe spanie dla dzieciaków. Pamiętam, że jak byłem mały też chciałem spać "na górze", a moje dzieci - dzisiaj dorosłe - od momentu jak dostały piętrowe łóżka chętniej układały się do snu. Polecam pietrusy.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Warto zawczasu pomyśleć też o miejscu na dziecięcą "bibloteczkę". Na początku to tylko parę książeczek do przeglądania na dobranoc ale z czasem zaczyna się zbierać całkiem spora i nie dająca się ignorować kolekcja icon_wink.gif
Inna rzecz - dopuki książeczki córki stały na regale razem z naszymi interesowała się nimi raczej rzadko, gdy miała swoją półeczkę na książki w pokoju zażądała czytania ich również na dobranoc.
Link do komentarza
Jeszcze jedna uwaga odnośnie światła. Wspomina się o lampkach do czytania, "świetliku", który może świecić całą noc i dość enigmatyzcnie o oświetleniu górnym. Jest ono o tyle ważne, że przy tym oświetleniu dziecko bawi się na dywanie w pochmurne dni i powinno ono dawać jasne, mocne światło. Niestety szukając tego typu opraw w sklepach nie mamy za dużego wyboru. Lampy "dziecięce" , choć bajecznie kolorowe, zwykle dają skąpe światło.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...