Skocz do zawartości

Łazienka w ciemnych barwach


Miecz

Recommended Posts

Cytat

Ciemna łazienka dobrze się sprawdza przy kąpieli ze świeczkami - zmysły się bardziej otwierają.
Choć na potrzeby szybkich kąpieli, faktycznie warto rozjaśnić łazienkę dodatkowym jasnym akcentem icon_smile.gif


no ale tej czerni to aż za dużo;/ nie wem, to sprawa gustu, ale chyba jednak kilka jaśniejszych elementów jakoś by ją "zmiękczyło"
Link do komentarza
Witam
Ciemna łazienka suuuper pomysł i suuper dużo sprzątania nie chce wiedzieć jak będzie wyglądała po całym tygodniu a w weekend pełna demolka szorowania i wycierania maksymalnie do sucha , bo każdy zaciek każdą ryskę a nawet gram kurzy będzie widać..... dla mnie to nie praktyczne chyba ze ktoś ma czas żeby ja sprzątać , lub Panią , Pana do sprzątania
Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam
Ciemna łazienka suuuper pomysł i suuper dużo sprzątania nie chce wiedzieć jak będzie wyglądała po całym tygodniu a w weekend pełna demolka szorowania i wycierania maksymalnie do sucha , bo każdy zaciek każdą ryskę a nawet gram kurzy będzie widać..... dla mnie to nie praktyczne chyba ze ktoś ma czas żeby ja sprzątać , lub Panią , Pana do sprzątania
Pozdrawiam



Albo ładnie i oryginalnie, albo wygodnie i przeciętnie. Może akurat stać ich na gosposie. icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...