Skocz do zawartości

Lista obecności :)


Recommended Posts

TERMIN PŁATNOŚCI MAX. 31 STYCZNIA !!!

Lista obecności icon_biggrin.gif
1. daggulka - wpłata 160zł
2. Gawel - wpłata 160zł
3. Gabrysia (córka Gawla) - polówka- wpłata 80zł

4. Adiq - wpłata 160zł
5 Ewiq + Ignaś - wpłata 160zł
6. Franek (syn Ewci i Adiqa) - połówka - wpłata 80zł
7. Mama Ewiq - wpłata 160zł

8. coolibeer- wpłata 160zł
9. Mandingo + Wojtuś- wpłata 160zł

10. Redaktor Marcin- wpłata 160zł
11. Redaktor Olek- wpłata 160zł

12. dżempel - wpłata 160zł
13. Wojtek - mąż dżempel- wpłata 160zł

14. Bara - wpłata 160zł
15. Piczman - wpłata 160zł
16. Piczmanka - wpłata 160zł

17. Trzylwy - wpłata 160zł
18. Trzylwowa - wpłata 160zł

19. cieszynianka - wpłata 160zł
20. petrus es - wpłata 160zł

21. jeea- wpłata 160zł
22. SRX - wpłata 160zł
23. Radek, Małżonek SRX - wpłata 160zł

24. r-32 - wpłata 160zł
25. Kasia - żonka r-32 - wpłata 160zł
26. Klaudia - córka r-32 - połówka - wpłata 80zł

27. Marcin - kolega dżempelki - wpłata 160zł
28. Adam_mk- przywiezie osobiście icon_smile.gif
29. Barbossa- jeszcze nie wie czy od piątku czy od soboty - wpłata 160zł Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
dopytam , Adrian - Ignaś to jasne , że będzie spał z Ewunią w łóżku ... a Franek? wpisywać z osobna , czy też wepchniecie go do siebie?

Przypominam - dzieci za nocleg płacą polówkę .... znaczy rodzice płacą , chyba że dzieciaczek jest malutki i spi w lózku z mamunia lub tatuniem - wtedy nie liczymy wcale icon_biggrin.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Adrian z teściową i dzieci z Ewą :biggrin:

Cytat

dopytam , Adrian - Ignaś to jasne , że będzie spał z Ewunią w łóżku ... a Franek? wpisywać z osobna , czy też wepchniecie go do siebie?

Przypominam - dzieci za nocleg płacą polówkę .... znaczy rodzice płacą , chyba że dzieciaczek jest malutki i spi w lózku z mamunia lub tatuniem - wtedy nie liczymy wcale icon_biggrin.gif


też fajnie z ta połówką rozsądnie
Link do komentarza
Cytat

dopytam , Adrian - Ignaś to jasne , że będzie spał z Ewunią w łóżku ... a Franek? wpisywać z osobna , czy też wepchniecie go do siebie?

Przypominam - dzieci za nocleg płacą polówkę .... znaczy rodzice płacą , chyba że dzieciaczek jest malutki i spi w lózku z mamunia lub tatuniem - wtedy nie liczymy wcale icon_biggrin.gif



pewnie tak jak rok temu weźmiemy pokój 4 osobowy - no ale szczegóły to już Ewa napisze jak wróci...(aha, rok temu była jeszcze Natalia....)
Link do komentarza
Cytat

To mnie i M oraz naszą Kamcię jak na dzień dzisiejszy zapisz - do 30 uściślę.



weź mnie acia popraw , bo ja mam sklerozę galopującą - M to Mariusz (o ile dobrze pamiętam icon_redface.gif ), a Kamcia to córa - tylko w jakim wieku , znaczy w sensie czy dobrze wpisałam że osobne łóżko i połówka?

Cytat

Ok Beti już czuwa aby jechali



super icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

No z pamięcią u Ciebie całkiem ok mała ma 5 lat to raczej osobno. Ale ona jeszcze nawet nie na 50% .



Tylko to jest tak liczone , że łóżko jeśli dziecko ma osobne to liczone jest 50% kwoty , jeśli dziecko jest z rodzicem w łóżku to nic nie płaci. To jak robimy?
Jeśli chodzi o jedzonko - mała ma 5 lat , więc myślę, że możemy nie liczyć małej do carteringu bo cóż ona tam skubnie , takie maleństwo ...

Link do komentarza
Cytat

Tylko to jest tak liczone , że łóżko jeśli dziecko ma osobne to liczone jest 50% kwoty , jeśli dziecko jest z rodzicem w łóżku to nic nie płaci. To jak robimy?
Jeśli chodzi o jedzonko - mała ma 5 lat , więc myślę, że możemy nie liczyć małej do carteringu bo cóż ona tam skubnie , takie maleństwo ...


Mi chodziło o to, że ona na mniej niż 50% z nami jedzie bo jeśli chodzi o jedzenie to i 100% będzie ok. Po prostu nie wiem czy ją będę brać :-D
Link do komentarza
Cytat

aaaaa, to mówże kobito icon_biggrin.gif ... to na razie zostawiamy jak jest , jak będziesz pewna to napiszesz i wtedy ją wykreślę albo tak zostanie icon_biggrin.gif


Nuuu

Cytat

fajnie lista się zapełnia....acię w końcu poznam....a i z Agą się w końcu zobaczę....a co z Labasem??


Też się cieszę
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...