Skocz do zawartości

Pralka (do 1200 zł)


Melkor

Recommended Posts

Tytuł tematu wyjaśnia prawie wszystko. Szukam takiej, która sprosta wymaganiom jednej osoby. Nie musi być zatem duża (wsad w okolicach 5-6 kg), ogólnie gabarytowo także może być nieco mniejsza, jednak ładowanie wolałbym od frontu. Dobrze, żeby była bezawaryjna i solidna. Pranie w różnych temperaturach, w tym również pranie wełny (z tym różnie bywa w pralkach). Cena do 1200 zł. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
poszukaj czegoś na okazje.info . Do 1200 spokojnie znajdzie się jakaś super pralka spelniająca wymagania. Zobacz sobie np. na takie modele: Whirlpool AWO/D 43141 , Indesit IWC 6105EU , Bosch WLX2016KPL albo Siemens WS10X161PL . Ja mam u siebie sprawdzonego siemensa, a u brata whirlpoola - bardzo dobre sprzęty.
Link do komentarza
Tez mam okap z Amiki. moj liczy sobie troche ponad 3 lata i jeszcze zyje. Tydzien temu pierwszy raz przepalila sie zarowka. Reszte sprzetow mam Siemensa i nie mam zastrzezen. Co do pralki, to brakuje mi jedynie wiekszego otworu do wkladania brudow (ale pralka ma prawie 6 lat i wtedy jeszcze takich duzych nie bylo).
Link do komentarza
Cytat

Tez mam okap z Amiki. moj liczy sobie troche ponad 3 lata i jeszcze zyje. Tydzien temu pierwszy raz przepalila sie zarowka. Reszte sprzetow mam Siemensa i nie mam zastrzezen. Co do pralki, to brakuje mi jedynie wiekszego otworu do wkladania brudow (ale pralka ma prawie 6 lat i wtedy jeszcze takich duzych nie bylo).



@solange63 były większe otwory, icon_wink.gif tylko nie byłaś w ciąży i się tak wydaje. icon_smile.gif Tak na poważnie to kiedyś kupowałem prawie cały sprzęt z Amici(lata dziewięćdziesiąte i początek dwutysięcznych). Tylko już w tych dwutysięcznych zaczęli robić dużo gorszej jakości.Dlatego stracili już jednego klienta. icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Autor wątku szuka chyba za dużej pralki jak na singla. Też się za czymś rozglądam, ale takie 5 - 6 kg to spokojnie wystarczają nawet dla mniejsze rodziny. Może coś mniejszego? Te mniejsze pralki chyba też mogą być ładowane od frontu/boku. U góry mam szafkę, byłoby ciężko. Z ceną też nie chcę przesadzać.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...
a co powiecie na tą pralkę? W sumie teraz firma Beko jest ok. Zobaczcie np. taka BEKO PRALKA WMB61231PTM, np. na porownywarce cenowej Kreocen jest tego sporo. Oczywiscie ma: Wsad [kg] 6.0, Rodzaje programów: Bawełna, EkoBawełna, Dark Care, Daily, Express, Mix 40, Baby Care, Wełna, Syntetyki, Pranie ekspresowe, Pranie wstępne. Więc myślę, że byłoby ok. Edytowano przez domek:) (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

A przy zakupie wolicie dopłacać, kiedy pralka ma nowe technologie, czy wolicie tańsze i mniej wyposażone?



to wszystko zależy od tego co to za technologia. I tak na prawdę, trzeba się zastanowić czy jest ci ona potrzebna i ile razy ją wykorzystasz. Podobnie jak z samochodami ... icon_smile.gif ... Też miałem tempomat w aucie, niby wypas, ale co z tego, jak użyłem go może 3 razy przez 6 lat icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

to wszystko zależy od tego co to za technologia. I tak na prawdę, trzeba się zastanowić czy jest ci ona potrzebna i ile razy ją wykorzystasz. Podobnie jak z samochodami ... icon_smile.gif ... Też miałem tempomat w aucie, niby wypas, ale co z tego, jak użyłem go może 3 razy przez 6 lat icon_smile.gif




No w takim przypadku to rzeczywiście bez sensu;-) NIe warto kupować tego, co tak naprawdę nie będzie przez nas wykorzystywane.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Tytuł tematu wyjaśnia prawie wszystko. Szukam takiej, która sprosta wymaganiom jednej osoby. Nie musi być zatem duża (wsad w okolicach 5-6 kg), ogólnie gabarytowo także może być nieco mniejsza, jednak ładowanie wolałbym od frontu. Dobrze, żeby była bezawaryjna i solidna. Pranie w różnych temperaturach, w tym również pranie wełny (z tym różnie bywa w pralkach). Cena do 1200 zł. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.



Może w takim razie Polar PFLC 61202? Spełnia wszystkie Twoje wymagania włącznie z praniem wełny. Również cenowo poniżej limitu który wyznaczyłeś, bo 898 złotych.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
ja wolę pralkę z różnymi bajerami icon_smile.gif, jak już mam kupować to nie chcę się cofać do etapu 3 programów tylko ma mieć je różne, za swoją LG zapłaciłem jakieś 1400 zł na promocji. Jest ponad 10 programów, fajna opcja że pralka wykrywa wielkość załadunku i dostosowuje czas i ilość wody do tej ilości prania,.
Link do komentarza
Cytat

ja wolę pralkę z różnymi bajerami icon_smile.gif, jak już mam kupować to nie chcę się cofać do etapu 3 programów tylko ma mieć je różne, za swoją LG zapłaciłem jakieś 1400 zł na promocji. Jest ponad 10 programów, fajna opcja że pralka wykrywa wielkość załadunku i dostosowuje czas i ilość wody do tej ilości prania,.




Raczej większość pralek w dużo mniejszej cenie takie opcje mają,
I jaka teraz pralka ma 3 programy ....?
Litości!
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Również rekomenduję Polar PFLC 61202. Jest możliwe przedłużenie gwarancji nawet do 5 lat.



Ta pralka cenę ma fajną, bo można ją mieć już za ok. 806 zł , a nawet rtv euro ma ją za 879: http://www.okazje.info.pl/okazja/sprzet-ag...l-c-61202p.html tylko jakoś nie jestem przekonany do tej marki. raczej pozostałbym przy swoim sprawdzonym siemensie i jeśli miałbym budzet do 1200 to kupiłbym model: SIEMENS WM 10E365PL
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...