Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Grucha

Wyprzedaz swiateczna u Feldera

Recommended Posts

hejka
dla zainteresowanych stolarzy i hobbystow, ktorzy jeszcze nie wiedza: wlasnie znalazlem info o wyprzedazy maszyn wystawowych u Feldera!!!!
grzech nie pojechac, tylko teraz jeszcze musze znalesc czy to tylko w ich glownym salonie, czy w kazdym, chyba ze ma ktos info o tym???

W dobrym momencie o tym piszesz bo jestem na kupnie, tylko mam nadzieje ze dotyczy to nie tylko siedziby w Zarach bo mialbym troche daleko..

Cytat

W dobrym momencie o tym piszesz bo jestem na kupnie, tylko mam nadzieje ze dotyczy to nie tylko siedziby w Zarach bo mialbym troche daleko..

Mam pytanko - link się nie otworzył ?
Na czerwono jest napisane gdzie się odbywają wyprzedaże i co jest do kupienia. Aż taki dobry jest ten sprzęt ?

hej, sorki, ze dopiero teraz po weekendzie i po wyprzedazy odpisuje
no ja tez nie wiedzialem, bo oni na swojej stronie umiescili tylko 3 salony i nie bylem pewien czy to tylko w tych, wiec na wszelki wypadek wybralem sie do wrzesni, wsumie niedaleko mialem, i bylo na liscie icon_smile.gif
jejku, mowie Ci ile ludzi!
w sumie fajne oferty i nawet duzo maszyn,ale ludzi tyle,ze srednio dalo sie dluzej przyjrzec icon_smile.gif
a Ty wybrales sie w koncu?

MNie masz na myśli? W przedświątecznym stresie wkońcu się nie wybrałem, trudno, ale może i tak lepiej, kupno tak dużej maszyny to jednak poważna decyzja, trzeba sobie ją dobrze przemyśleć

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• No właśnie że nie jesteśmy, bo ludzie wiedzą najlepiej z kim im po drodze i to jest demokracja. Ta sama demokracja i wolność wyboru o którą niby tak walczycie. To ludzie, wszyscy jak leci, będą sobie wybierać kto im bardziej pasi, a nie tylko jakieś grupy interesów które uważają że wiedzą najlepiej. Ironicznie można powiedzieć że ludzie już się tej wolności najedli dość i teraz oczekują kasy, gotowi są chyba nawet zrezygnować z niektórych wolności byle tylko lepiej i dostatniej żyć. Powiedz co za wolność mieli ludzie emigrujący do UK czy Niemiec na zmywaki, no co za wolność i demokrację mieli i mają ci ludzie????, bez obywatelstwa, żadnych praw wyborczych, mogą tylko zapinkalać na swojego pana, a mimo to kilka milionów wyjechało i co mamy ich potępiać że zrezygnowali z wolności dla kasy?. Więc niech rządzi ten kto ludziom to lepsze i dostatniejsze życie zapewni, bo to nic złego nie jest.  
    • Gość Anna
      Witam. Ja i sąsiad jesteśmy współwłaścicielami drogi dojazdowej do naszych posesji. Sasiad jest rolnikiem i często poruszają sie ta drogą jego ciągniki siodłowe z naczepami, które ją dewastują i wprowadzają dyskomfort, brak możliwości swobodnego poruszania się, wjazdu, wyjazdu. Dodam że droga jest dość wąska ok 3,5 metra szer. Jakie są ograniczenia w korzystaniu z takiej drogi. Czy można budować nadwieszenia balkonowe nad taką drogą. W jakiej odległości od takiej drogi można parkowac samochody?
    • Gość Marcin
      no powiem, że sporo rzeczy zawarł autor w tym artykule, dzięki! ja stosowałem dwa lata temu vidaron i jestem bardzo zadowolony z efektu. Nie chcę się zagłębiać w parametry podane w tym artykule, ale co jest dla mnie kluczowe - meble wyglądają dokładnie jak dwa lata temu. Jest też 6letnia gwarancja. Pozdrawiam
    • Zarówno w domu, jak i w jego najbliższym otoczeniu znajduje się wiele elementów wykonanych z drewna. Aby w dobrej kondycji służyły nam latami, należy o nie odpowiednio zadbać. Idealną ochronę zapewnią impregnaty, mające różne właściwości i zastosowanie. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/wykanczanie/chemia-budowlana/a/785-impregnaty-do-drewna-co-znajdziemy-na-rynku
    • Jak wygra twój idol to będziesz mógł niewieścieć na całego ...
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...