Skocz do zawartości

Pomóżcie proszę!!chyba zniszczyłem ościeżnice okien :-(


Recommended Posts

Witam!
Bardzo proszę o poradę bo ciarki przechodzą mnie gdy o tym myślę jak to mam naprawić.
Otóż, po zabudowaniu nowych okien w moim letniskowym domku w górach, przystąpiłem do ocielenia elewacji.Aby ochronić ościeżnice okien przed zabrudzeniem zaprawą którą pokrywałem styropian okleiłem je taśmą malarską ochronną jaką kiedyś kupiłem w supermarkecie Real, firmy Badget. Czyli taśmę chińską lub niewiadomego pochodzenia. Nic na niej nie pisało. A teraz wiem,że na niektórych z innych firm pisze,że trzeba ją zerwać po malowaniu! Moją nakleilem i trzymałem do nastepnych czynności i w końcu po miesiącu chcę ją zerwać a tu nic!!! icon_smile.gif) Ościeża okien Ortis pokryte okleiną w kolorze zloty dąb są chyba zniszczone. Nie można zdrapać tego diabelstwa bo chyba zaragowało to z okleiną jakąś reakcją chemiczną i wżarło się w nią!! Namaczanie nic nie daje, a po drapaniu nożem zostaja resztki jakby kleju...
Prosiłbym forumowiczów, którzy potrafią taki problem rozwiązać, a zwłąszcza tych znajacych się trochę na chemii budowlanej o pomoc!!!
Bardzo proszę!! te okna kosztowaly mnie ok 4 tys... jestem załamany icon_sad.gif
pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...