Skocz do zawartości

POGADUCHY - zlot zimowy ..... 8-10 lutego 2013


Recommended Posts

Cytat

ja to mam propozycję, żeby zimę odwołać rolleyes.gif




Cytat

i srrrru ... wiosna od razu icon_lol.gif ... ja też tak chcę icon_biggrin.gif


O maszszsz!! Zebrały się do kupy dwie mundre icon_mrgreen.gif

Zima ma być! Taka ze śniegiem i mrozem, a nie syfiasta i deszczowa!! Na narty cza jechać icon_lol.gif

A wracając do sedna sprawy i pytania głównego - Brenna mogła by być (ino żarcie icon_rolleyes.gif ), a termin - luty.
Howgh!
Link do komentarza
słuchaj, Piotr ... doświadczenie mnie nauczyło, że jednak co nagle to po diable ....
trzeba poczekać - może coś komuś do głowy przyjdzie , nie musi być ta Brenna - może ktoś ma inne zdanie , inne miejsce - może jakieś fajne , stałe z którego korzysta , jest zadowolony i może polecić?
zresztą - Ty też rusz głową - ostatnio pisałeś, że też coś tam z pracy organizujesz , może zaproponujesz jakieś miejsce i wyrazisz chęć rozeznania tematu? albo ktoś inny?
Wypowiadajcie się , ludziska .... co Wam do głowy przychodzi? czy może faktycznie szczególnie utkwiło w pamięci jakieś miejsce z poprzednich zlotów i chcielibyście tam znowu pojechać ? a może jednak ktoś zaproponuje coś nowego?

A w ogóle macie chęć mieć ten zlot zimowy? bo coś tu cichutko - dla 5 osób to organizować się nie opłaca...
Zapraszam do dyskusji - im więcej tym lepiej ....


Link do komentarza
W Brennej żarcie denne... icon_evil.gif
Tak po prawdzie nie dla żarcia się spotykamy ale jak mam płacić za bele jakie to proponuję brać jak najtańszą wersję goowna i resztę sobie donieść...
Więcej w temacie się nie wypowiem, bo piszę to samo za każdym razem i NIGDY MOJE UWAGI NIE ZOSTAŁY UWZGLĘDNIONE!!!


Wolę te 20 dychy wydać w knajpce poniżej w której byliśmy na obiadku icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

W Brennej żarcie denne... icon_evil.gif
Tak po prawdzie nie dla żarcia się spotykamy ale jak mam płacić za bele jakie to proponuję brać jak najtańszą wersję goowna i resztę sobie donieść...
Więcej w temacie się nie wypowiem, bo piszę to samo za każdym razem i NIGDY MOJE UWAGI NIE ZOSTAŁY UWZGLĘDNIONE!!!


Wolę te 20 dychy wydać w knajpce poniżej w której byliśmy na obiadku icon_smile.gif



dzięki za wypowiedź, Ośka .... a nie przychodzi ci do głowy żadne fajne miejsce gdzie można by uderzyć , rozeznać temat ?
Link do komentarza
Cytat

W Brennej żarcie denne... icon_evil.gif
Tak po prawdzie nie dla żarcia się spotykamy ale jak mam płacić za bele jakie to proponuję brać jak najtańszą wersję goowna i resztę sobie donieść...
Więcej w temacie się nie wypowiem, bo piszę to samo za każdym razem i NIGDY MOJE UWAGI NIE ZOSTAŁY UWZGLĘDNIONE!!!


Wolę te 20 dychy wydać w knajpce poniżej w której byliśmy na obiadku icon_smile.gif


No nareszcie mnie ktoś poparl jak ostatnio to samo mówiłem przed Ulanowem to wszyscy się na mnie odleli, a zasada jest prosta weżniesz minimum to juz nic nie ukradną bo coś podać muszą, a sala jest nie?
Link do komentarza
Cytat

dzięki za wypowiedź, Ośka .... a nie przychodzi ci do głowy żadne fajne miejsce gdzie można by uderzyć , rozeznać temat ?


Owszem uważam że nie ma co wydumywac bo fajne miejsce to ja mam tu http://www.exploris.pl/piaski, tu - http://www.wdwwarmia.com.pl/kontakt.html lub tu http://www.booking.com/hotel/pl/bialowiesk...CFU1Z3godohgAOQ tylko jet jedno ALE to jest ode mnie 250 do 300 km. Dojedziesz?????
Dla mnie w sumie wszystko jedno mam w każdą strone podobnie do Brennej nawet dalej

Cytat

przecież spotkać się trza, a nie nartować


+ - pomocna rada
Link do komentarza
Cytat

No nareszcie mnie ktoś poparl jak ostatnio to samo mówiłem przed Ulanowem to wszyscy się na mnie odleli, a zasada jest prosta weżniesz minimum to juz nic nie ukradną bo coś podać muszą, a sala jest nie?




Nie!!!
Ty powiedziałeś, że nie jedziesz, więc marudziłeś tylko dla marudzenia...
Ja cały czas twierdzę, że trza brać najtańszą opcję ale miło by było coby żarcie było zjadliwe icon_smile.gif
I żeby nie było... więcej się nie wypowiadam, albo mi będzie odpowiadać i pojadę albo nie.





Link do komentarza
Cytat

Nie!!!
Ty powiedziałeś, że nie jedziesz, więc marudziłeś tylko dla marudzenia...
Ja cały czas twierdzę, że trza brać najtańszą opcję ale miło by było coby żarcie było zjadliwe icon_smile.gif
I żeby nie było... więcej się nie wypowiadam, albo mi będzie odpowiadać i pojadę albo nie.


Po całej awanturze w koncu pow że nie jade a że pojawiła się mozliwośc czasowo-przestrzenna to pojechałem finalnie
Link do komentarza
dobra .... poczekajmy , ochłońmy , może ktoś coś podsunie w rozsądnej miejscówce coby każdy chętny jednak dojechał i ponartować mógł....
jakby co - to mamy ta Breną ... Brennę .... cholera wie jak to się odmienia - na uwadze... icon_confused.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif



Cytat

Nie!!!
Ty powiedziałeś, że nie jedziesz, więc marudziłeś tylko dla marudzenia...
Ja cały czas twierdzę, że trza brać najtańszą opcję ale miło by było coby żarcie było zjadliwe icon_smile.gif



no właśnie .... i tu zaczyna się dylemat komu dogodzić , bo jedni tak jak Ty mają (generalnie osobiście mam tak jak Ty) a dla innych to bardzo ważny aspekt - żarełko .... i tu niestety jest tak, że ktoś zawsze będzie niezadowolony .... bo jeszcze się taki nie urodził coby każdemu dogodził ....
stąd zawsze ankiety i wybieramy większością - bo nie chcę na nikogo cedować, a tym bardziej na siebie - wyboru opcji...


Cytat

I żeby nie było... więcej się nie wypowiadam, albo mi będzie odpowiadać i pojadę albo nie.



no chyba cie gnie .... o to chodzi , żebyś się wypowiadała, bo masz bardzo zdroworozsądkowe podejście icon_wink.gif icon_biggrin.gif


Link do komentarza
Tak leżę i myslę o tej Brennej w sumie to tam obiad był bardzo dobry i w sumie obfity potem jakoś te zakąski im się nieudały, ale jest biedronka pod bokiem więc ja bym nie tragizował. Ta Brenna poza tym jest dogodna dla większości z Nas. No i jest SPA icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

W Brennej było super. Mógłbym tam jeszcze zajrzeć. Jestem za



spa
spa się w łaźni parowej marzy - prawda? icon_smile.gif


Cytat

Tylko może ktoś zna inszą spoko miejscówkę z niezłym żarciem...



najlepiej blisko Ostoi i żeby psy przyjmowali na noc - no nie? icon_biggrin.gif


Cytat

przecież spotkać się trza, a nie nartować





bo spotkałem się z kolegą - bo kolega jest od tego..... icon_smile.gif







Cytat

a może nad morze?



znam jednego Orle u którego za ten wpis masz flaszkę whisky
Od całej reszty - piąchopiryna i wbijanie igiełki w laleczkę Woo-Doo z podobizną Tinka icon_smile.gif

Cytat

doświadczenie mnie nauczyło, że jednak co nagle to po diable ....
trzeba poczekać - może coś komuś do głowy przyjdzie , nie musi być ta Brenna - może ktoś ma inne zdanie , inne miejsce - może jakieś fajne , stałe z którego korzysta , jest zadowolony i może polecić?



a co Wy na zamiast morza szum - szum autostrady - a wymienny stok narciarski na stok z ekranami.
Ja i Erka - na 100-kę znajdziemy takie miejsce icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

miejsce fajne ale ceny za SPA ho ho ho icon_biggrin.gif

ni znam się, nie korzystam ostatnio z takich luksusów ... ale tak patrze - 30zł za godzinę sauny , za 4 osoby - to na głowe wyjdzie niecałe 8 zeta od głowy za godzinę .... ja osobiście dłużej niż godzine bym nie wysiedziała, bo by mnie wywieźli z zawałem icon_lol.gif , mój osobisty rekord to 40 minut icon_redface.gif icon_biggrin.gif
ale z tym jacuzzi to przesadzili faktycznie - 5 zeta od głowy za 20 minut - w tym to bym mogła i pół dnia siedzieć icon_rolleyes.gif icon_smile.gif

a jak było pod świerkami cenowo? nie wiem, bom nie korzystała... Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Michał zajął się ośrodkiem Koniaków " Na rozdrożu" , i chwała i dzięki bo jestem zawalona robotą :ih: ... jak będzie miał jakieś wieści na pewno wklei ... natomiast ja już teraz pisze do Brennej z zapytaniem ... niech tez nam określą co i jak , chodzi szczególnie o terminy ... potem będziemy myśleć i wybierać...
Link do komentarza
Dostałam odpowiedź z Ośrodka "Pod Świerkami" . Zauważcie , że zostały tylko trzy wolne terminy - jeśli się zdecydujemy na tą propozycję - to ja bym brała ten luty ... styczeń wielu nie pasuje, mnie też nie pasuje. Musimy sie pospieszyć, bo za chwile ten lutowy może być nieaktualny. Wszak to góry - i zima , obłożenie max.
Co myślicie?

Witam,
wolne terminy (na chwilę obecną): 4-6.01, 18-20.01, 8-10.02.

Cennik dla Państwa:
Nocleg + śniadanie 55zł/os
Obiad 18zł/os
Kolacja 15zł/os

Wariant I - 50zł
- Drugie danie do wyboru wcześniejszego wyboru
- Kawa, herbata, ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz z pasztecikiem
- Zimne napoje

Wariant II - 65zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz z pasztetem/żurek/flaczki/bogracz/boeuf strogonow - do wyboru
- Zimne napoje

Wariant III - 80zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Ciepła kolacja - do wyboru kita wieprzowa, karczek na placku, pierś z grilla w sosie czosnkowym, szaszłyk na ryżu, bacówka (schab z oscypkiem), beuf strogonow, bogracz, gulasz
- Barszcz z pasztecikiem
- Zimne napoje

Do Państwa dyspozycji będzie sala (w zależności od obecności innych grup dolna lub główna). Na głównej sali impreza może trwać do 1. Później każda następna godzina 100zł. Na dolnej sali impreza może trwać bez ograniczeń. Na obu salach spożywać można tylko napoje zakupione u nas (w wariantach uroczystych kolacji są wliczone w cenę). Alkohol wysokoprocentowy mogą Państwo mieć we własnym zakresie.
Nie będziemy wymagać od Państwa zaliczki. Całość zapłaty na miejscu. Liczbę osób "mniej-więcej" muszę znać na miesiąc przed. Dokłądna liczba ok 5 dni przed. Jeśli w ostatniej chwili zrezygnuje jedna bądź dwie osoby to nic się nie stanie.
Ognisko możemy zorganizować w cenie kolacji (kiełbasa, chleb, dodatki, herbata - 15zł/os). Sprzęt muzyczny udostępniamy do Państwa dyspozycji bezpłatnie. Tenis stołowy, bilard również. Kulig tak jak w ubiegłym roku mogą Państwo zorganizować we własnym zakresie. Cenę grupową za korzystanie ze SPA będę mógł podać, gdy poznam liczebność grupy.
W razie pytań proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Paweł Nawrat
Ośrodek Wypoczynkowy
"Pod Świerkami"

43-438 BRENNA
ul. Bukowa 86
tel./fax (+48) 033 858 66 51
tel. 728483434
e-mail: info@pod-swierkami.pl
www: www.pod-swierkami.pl
ZAPRASZAMY

Link do komentarza
to na niebiesko - to moje odpowiedzi .... sorki, tak było szybciej ...

Cytat

Jeśli bysmy mieli wybierac Brenną to:

Posiłki śn, obiad,kol kto chce

zawsze tak było, że śniadanie wliczone w cene noclegu 55zł i tak zostanie ... natomiast oczywiście obiad, kolacja jeśli ktoś chce - to sobie zakupi na miejscu ...

Wariant najtańszy. 50 zł

czyli tak jak pisała Ośka i gawel, tez się przychylam ... jak ktoś zgłodnieje, to sobie dokupi cos w bufecie i już... takie moje zdanie ..

Sala ta na dole.

jakby sie udało, to by było super ... jak zdecydujemy się na termin, to od razu trzeba zaznaczyc, że chcemy dolną...

Ognisko jak najbardziej może być.

może byc, coby kości rozruszać tym bardziej, że w cenie o ile dobrze doczytałam

SPA grupowa ;)

na mnie nie liczcie , nie ma masaży odchudzających więc foch :foch: ... znam jeszcze conajmniej kilka osób, które nie skorzystająa wręcz na palcach ręki pewnie bedzie można naliczyć osoby które skorzystają - więc nie możemy tutaj ceny podciągać "pod grupę" ...
ale jesli napisze mi np. 5 osób, że reflektuje - to mozna o cennik dopytać... na to jeszcze jest czas , to takie juz kosmetyczne ustalenia


Dla mnie miodzio

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

"może" bo chyba zainteresowanie małe.

Ale jak może w niedziele ujawnie Zapowiedź Kulki 2013 to będą chętni icon_smile.gif



działaj, działaj .... może Adiqi wrócą do życia forumowego ... i inni z bardziej zamierzchłych czasów icon_smile.gif ... bardzo bym chciała icon_biggrin.gif

a może ktoś z forumowiczów niebywających dotąd zechce sie przyłączyć? to już w ogóle byłaby bajka icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...