Skocz do zawartości

Wycena robocizny za fundament


Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich.
Z żoną bedziemy budować dom na wiosnę 2013 roku. Jest to projekt Milena 2 o pow.122m pow użytk + 32m garażu z Dobrych Domów tu link do stronki z projektem
http://www.dobredomy.pl/projekt/milenaII. Mam takie pytanie odnosnie fundamentów, a mianowicie czy moglibyście zerknąć na wycene za robocizne za fundamenty, gdyż ekspertem w tym temacie nie jestem;)
Ławy fundamentowe - 4620 zł
Stopy fundamentowe - 200 zł
Ściany fundamentowe (bloczek betonowy) + izolacja przeciwwilgoci - 3000zł
Płyta betonowa parteru + poziomy kan - 1300 zł
Z góry wielkie i duże dziękuje wszystkim którzy będą mieli chwilke żeby coś naskrobać;)
Link do komentarza
Widzisz co do kosztów murów to można wylicz z małym błędem ale jeżeli chodzi o fundamenty to tu jest jedna wielka niewiadoma.Bo może okazać się ,że i 50 tys wtopisz w ziemie bo będziesz miał takie a nie inne warunki gruntowe.
Link do komentarza
Rafale - cena to nie wszystko - najlepiej zapytaj sie firmy gdzie jeszcze robiła - podjedź popytaj i sam oceń.
Fundamenty to poważna sprawa - więc nie ma co oszczędzać - a i beton radzę brać z betoniarni.
A przy tej wielkości to dość odrobinkę wygórowana cena. Generalnie za bloczek cena to ok 3 zł/szt wymurowania
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Witam serdecznie wszystkich.
Z żoną bedziemy budować dom na wiosnę 2013 roku. Jest to projekt Milena 2 o pow.122m pow użytk + 32m garażu z Dobrych Domów tu link do stronki z projektem
http://www.dobredomy.pl/projekt/milenaII. Mam takie pytanie odnosnie fundamentów, a mianowicie czy moglibyście zerknąć na wycene za robocizne za fundamenty, gdyż ekspertem w tym temacie nie jestem;)
Ławy fundamentowe - 4620 zł
Stopy fundamentowe - 200 zł
Ściany fundamentowe (bloczek betonowy) + izolacja przeciwwilgoci - 3000zł
Płyta betonowa parteru + poziomy kan - 1300 zł
Z góry wielkie i duże dziękuje wszystkim którzy będą mieli chwilke żeby coś naskrobać;)






dla mnie i tak drogo ja moge zrobic jako wykonawca wycene
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...