Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Łazienka - jakie meble?


Recommended Posts

 • 2 tygodnie temu...
 • 1 miesiąc temu...
jeśli chodzi o meble do łazienki to na pewno jakie one będą, jeśli chodzi o wygląd zależy od naszego gustu, ale przy ich wyborze dużo zależy do tego, jakiej wielkości jest łazienka, no i też trzeba zwrócić uwagę na to, żeby były odporne na wilgoć. A przy okazji chcę was zapytać, czy znacie kojarzycie firmę noclaf, jeśli chodzi o meble do łazienki? Gdzieś wiedziałam, że te meble są bardzo odporne na wilgoć, ciekawa też jest opcja kastomiazacji. Jak macie jakieś doświadczenia w tej kwestii będę wdzięczna za odpowiedzi.
Link to postu
 • 2 tygodnie temu...
 • 2 tygodnie temu...
 • 5 tygodnie temu...
Cytat

Łazienki z reguły są tworzone w jasnych jednolitych barwach. Dobranie odpowiednich dodatków w takich wypadkach decyduje o klimacie całego wnętrza!
Nie do końca, czasem na można uzyskać fajny efekt mając na przykład jasne meble na ciemnych kaflach, oczywiście o ile meble są naprawdę porządne i ładne. Jednolite barwy sprzyjają ukrywaniu niedoskonałości niektórych elementów...
Link to postu
 • 1 miesiąc temu...
a możecie coś powiedzieć na temat mebli Noclaf? Bo mnie bardzo się podoba opcja z kastomizacją, bardzo kusi, żeby z niej skorzystać, ale może ktoś już miał z nimi do czynienia i powie dokładnie, jak to w praktyce wygląda?
Link to postu
 • 3 tygodnie temu...
 • 2 tygodnie temu...
Czarne meble do łazienki w połączeniu z jasnym kolorem płytek to fajna sprawa,zapewnia odpowiedni kontrast i przecież właśnie o to tutaj chodzi. Nie można również zapomnieć o oświetleniu,które w sumie daje tutaj najwięcej możliwości i stwarza klimat.
Link to postu
Czarne faktycznie są bardziej wymagające, a te na zdjęciu powyżej podwójnie, gdyż lakierowany przód będzie bardzo przyciągał nie tylko kurz i brud, ale też każdy odcisk.
Jeśli nie chcemy spędzić dnia na sprzątaniu, albo mamy kogoś kto to zrobi na nas, to efekt może być faktycznie niesamowity.
Link to postu
Cytat

........ gdyż lakierowany przód będzie bardzo przyciągał nie tylko kurz i brud, ale też każdy odcisk.icon_eek.gif na jakiej podstawie (fizyka), będzie "przyciągał" - "elektroosmozy", z uwagi na lakierowanie, ciemny kolor ?

Ps. a łazienkę to się sprząta, bez względu na rodzaj wykończenia, czy kolor mebli.
Link to postu
Cytat

icon_eek.gif na jakiej podstawie (fizyka), będzie "przyciągał" - "elektroosmozy", z uwagi na lakierowanie, ciemny kolor ?

Ps. a łazienkę to się sprząta, bez względu na rodzaj wykończenia, czy kolor mebli.Jakbym miał łazienkę cały dzień sprzątać, to albo bym miał burdel w pozostałej części mieszkania, albo w czasie wolnym nie robiłbym nić innego tylko sprzątał. Szkoda życia. ;)
Miałeś kiedyś coś lakierowanego z mebli? Fizykiem nie jestem, ale wzrok wciąż mam dobry. Każde dotknięcie koniuszkiem palca zostawiało pod światła paskudną, jakby tłustą plamę.
Link to postu
 • 4 tygodnie temu...
 • 1 miesiąc temu...
Cytat

a możecie coś powiedzieć na temat mebli Noclaf? Bo mnie bardzo się podoba opcja z kastomizacją, bardzo kusi, żeby z niej skorzystać, ale może ktoś już miał z nimi do czynienia i powie dokładnie, jak to w praktyce wygląda?Po prostu dostosowują meble do Twoich potrzeb, tzn. wybierasz odpowiedni rozmiar, kolor, system uchwytowy, rodzaj szuflad itp. Sama usługa nie jest niczym nowym, ale meble solidne. Widziałam parę aranżacji w max-flizie.
Link to postu
Ze swojego doświadczenia wiem, że nie warto wydawać dużo kasy na meble do łazienki. Był u mnie remont w łazience w tamtym roku - krajobraz jak w Bagdadzie. Wywaliłem wszystko i wstawiłem nowe sprzęty i meble. Same meble kosztowały mnie 2000 zł i uważam, że postąpiłem słusznie.
Link to postu
 • 3 tygodnie temu...
 • 2 tygodnie temu...
 • 3 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
 • Utwórz nowe...