Skocz do zawartości

Zlewozmywak


kubajs

Recommended Posts

Witam.

Poszukuje zlewozmywak 1-komorowy podblatowy, ale granit -jasny, nie chce zadnych mieszanek z tego wzgledu ze latwo przyjmuja one brud.

Czy ktos wie gdzie taki dostane za Przystepna cene ? gora do 700 zl.

Trafic sie pewnie trafi na normala cene, ale trzeba wiedziec gdzie szukac tych promocji, a ja juz wymiekam.

Prosze o pomoc.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Widze ze wszyscy jestescie w temacie, ale nikt nie jest w stanie nic doradzic.
Zastanawiam sie po co w ogole sie tu logowaliscie icon_smile.gif

Pozdrawiam



Cytat

Witam.

Poszukuje zlewozmywak 1-komorowy podblatowy, ale granit -jasny, nie chce zadnych mieszanek z tego wzgledu ze latwo przyjmuja one brud.

Czy ktos wie gdzie taki dostane za Przystepna cene ? gora do 700 zl.

Trafic sie pewnie trafi na normala cene, ale trzeba wiedziec gdzie szukac tych promocji, a ja juz wymiekam.

Prosze o pomoc.


Link do komentarza
Cytat

Widze ze wszyscy jestescie w temacie, ale nikt nie jest w stanie nic doradzic.
Zastanawiam sie po co w ogole sie tu logowaliscie icon_smile.gif

Pozdrawiam


Bo takie pytanie zadałeś ,że powaliło wszystkich.
Przecież to czego szukasz to w necie od groma ,nie wspomnę już o marketach budowlanych gdzie tego skolgo godno ino wybierać.
Link do komentarza
Cytat

Widze ze wszyscy jestescie w temacie, ale nikt nie jest w stanie nic doradzic.
Zastanawiam sie po co w ogole sie tu logowaliscie icon_smile.gif

Pozdrawiam




Oj tam,nie denerwuj się.Sama sie czasami wsciekam jak potrzebuje pomocy ,a nikt mi nie odpisuje.Ja nie widzialam Twojego postu,a też nie wiem czy Ci pomoge.Sama ostatnio szukałam dobrego zlewozmywaka do kuchni,mialam przeznaczone 1000 zł i szukalam dwukomorowego i dobrego,musze Ci przyznac,że mało nie oszalałam od zroznicowyanych cen i materialu z jakiego są wykonane.Ostatecznie zdecydowalam sie na zakup czarnego z Alveusa,chociaz zamiary byly na piaskowy.Zadzwonilam do glownej siedziby Alveusa w Polsce i uzyskalam bardzo wyczerpującą odpowiedz.Nie wiem czy ktoś produkuje zlewozmywaki 100% granitowe,ale granitowego tez bym nie chciala.Mam zrobiony nagrobek mojej mamy z bardzo wysokiej klasy granitu,kosztowal mnie wiecej niż moje meble kuchenne,ale co zauwazylam,ze po zimie wychodzą plamy na nim,oczywiscie pozniej one jakoś same znikają,ale granit to kamien,a kamien zyje i lubi zmieniac barwe i wchlaniac tłuszcz.Moj zlewozmywak jest zrobiony z 70%granitu i 30 % jakiś wosków,a co najwazniejsze firma udziela 30 lat gwarancji na odbarwienia równiez.Na pewno nie zdecydowalabym się na zakup zlewozmywaka wyprodukowanego w chinach i kupionego w markecie.Bralam pod uwage,Blanco,Franke, Pyramis no i Alveus.Alveus wydał mi sie przywoity i tani na tle tamtych firm.Teraz chce kupic baterie i wstepnie miala byc granito-podobna,ale też już zasiegnelam wiedzy,ze ten niby granit po jakims czasie się sciera wiec kupie jakąs dobrą chromoniklową.


Edytowano przez gośiówa (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...