Skocz do zawartości

Designerski dom, z małymi rachunkami


Wollek

Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 5 tygodnie temu...
Energooszczędnych rozwiązań możemy doszukiwać się w wielu elementach,ja w pierwszej kolejności stawiałbym na system oświetleniowy typu LED- na dłuższą metę znakomicie zdaje egzamin. Nie warto też szukać oszczędności za wszelką cenę,ponieważ to może się potem negatywnie odbić.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Jak dla mnie to i taki stary piec jak na wsi (nawet do dzisiaj) może być designerski ;).

Jak chcesz zaoszczędzić na ogrzewaniu przy budowie, to i tak potem Cię koszty zjedzą. Lepiej na początku wywalić, niż potem więcej do konca zycia placic.

Ogrzewanie podłogowe wodne jest drogie, ale z czasem się opłaca i nie brudzi domu, niewidoczne.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witam na forum. Moim zdaniem nie da się początkowo zaoszczędzić,chociażby na budowie domu,aby potem móc ponownie w niego inwestować. Tutaj jeśli początkowo zadbamy o dobrej jakości materiały,izolację,ogrzewanie itd- tym później koszty podczas mieszkania i normalnego użytkowania,będą zdecydowanie niższe. Na tym powinniśmy się skupić.
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
Po pierwsze:
Chodzi mi o to, że wysoka cena nie czyni z czegoś "super-rzeczy".
To, że dana rzecz jest droższa od innych nie czyni jej lepszą.
Po drugie:
Chodzi mi o to, że super-rzecz niekoniecznie jest warta zapłacenia za nią super-ceny.
To, że dana rzecz ma wyjątkowo super parametry nie czyni jej idealną.

Link do komentarza
Cytat

Po pierwsze:
Chodzi mi o to, że wysoka cena nie czyni z czegoś "super-rzeczy".
To, że dana rzecz jest droższa od innych nie czyni jej lepszą.
Po drugie:
Chodzi mi o to, że super-rzecz niekoniecznie jest warta zapłacenia za nią super-ceny.
To, że dana rzecz ma wyjątkowo super parametry nie czyni jej idealną.




słusznie, słusznie ...
a w wielu przypadkach zdarza się, ze te droższe rzeczy są słabsze i mniej wytrzymałe ... no ale dla niektórych ludzi tylko logo producenta ma znaczenie
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...