Skocz do zawartości

Częste błędy w montażu bramy garażowej


Recommended Posts

fachowe i prawidłowe założenie bramy jest podstawą kiedy mamy w planach założenie napędu. ekipa która montowała u mnie bramę segmentową bardzo dobrze sie z tego wywiązała dzięki temu bez problemu i samodzielnie mogłem założyć napęd. świetna rzecz, szybki, cichy i niezawodny.ma elektroniczna kontrolę prędkości i możliwość ustawienia pozycji krańcowych bramy. wziąłem wersje z paskiem kewlarowym żeby jeszcze ciszej pracował..
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
przydatny poradnik. Trzeba też pamiętać, aby otwór montażowy był dobrze przygotowany. Np. węgarki muszą stać w linii prostej, nie mogą być względem siebie pochylone. To są takie szczegóły, ale od tych szczegółów zależy dobry montaż bramy garażowej.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Gość Halina Pietrzok

Mam zamontowaną bramę garażową marki Fill . Wkrótce po montażu zauważyłam na górnym panelu w centralnym miejscu niewielkie wybrzuszenie . Serwis producenta wymienił ten segment , ale w tym samym dniu zauważyłam takie samo zniekształcenie segmentu . Po kolejnej reklamacji ,pracownik serwisu stwierdził ,że przyczyną odkształcenia się panela jest żarówka umieszczona nad bramą ,która przy podniesionej bramie ,jest w odległości ok.5 cm od panela i ciepło żarówki powoduje te zmiany . Ani ekipa montująca bramę ,ani serwis nie zwrócił mi uwagi ,że ta żarówka może spowodować te zmiany .Obecnie producent żąda ode mnie zwrotu kosztów za wymianę panela . Chcę wiedzieć , czy ma na to podstawę prawną , w opisie bramy nigdzie nie znalazłam uwag ,dotyczących umiejscowienia żródła światła .

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...