Skocz do zawartości

stan surowy otwarty.


Recommended Posts

Chcialabym o opinie i jakiekolwiek wady czy zalety domu przesylam link http://otodom.pl/dom-grojec-90m2-100000-pln-id11777635.html czy sie oplaca w sumie z mezem chcemy sie targowac juz zeszla pani z biura na 90 tys i mowila ze jest szansa ze wlasciciele opuszcza jeszcze poniewaz bardzo im zalezy na sprzedazy a widze ze sprzedaja juz od prawie roku . Prad , woda , gaz i kanalizacja przy dzialce . prosze o opinie z gory dziekuje
Stoi to jako budynek gospodarczy i trzeba przerobic na budynek mieszkalny plany i wszystko jest ale juz nie wazne poczatek budowy w 97 roku pani z biura nieruchomosci ma to wszystko zalatwic i zrobi nam wycene ile to wszystko bedzie kosztowac.
na jaki koszt musze sie przygotowac zeby dom wykonczyc nie mowie o zlotych klamkach i marmurach normalny standardowy domek , wieksza czesc robot bedzie robil maz bo jest budowlancem , meble jak sypialnia, salon, pokoj dziecka posiadamy , jedynie lazienki dwie i kuchni brak .
Link do komentarza
Jak dla mnie za drogo za takie cudo. Pustaki żużlowe z tego co widzę ,dach do wymiany,ocieplenie trza będzie zrobić a tak poza tym urobicie się po pachy i wywalicie kasy na wykończenie domu.
Ale wybór należy do Was,to Wasze pieniądze i Wy tam będziecie mieszkali na pewno kilkanaście albo kilkadziesiąt lat tak więc dobrze się zastanówcie i przeglądnijcie inne oferty aby była skala porównania.
Link do komentarza
Cytat

Nie bardzo wiadomo, czy ta działka jest budowlana, pod zabudowę mieszkaniową. W gminie jest (może być) określona minimalna powierzchnia działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową (jednorodzinną). W większości przypadków minimalna powierzchnia oscyluje wokół 1000m2, a ta działka ma 500m2.



no wlasnie nie wiem , nie znam sie nic na przepisach budowlanych w Polsce . no ale jesli pani z biura powiedziala ze wszystko da sie zalatwic to moze jednak sie uda. tylko wszystko tez zalezy za jaka kwote:)


Cytat

Jak dla mnie za drogo za takie cudo. Pustaki żużlowe z tego co widzę ,dach do wymiany,ocieplenie trza będzie zrobić a tak poza tym urobicie się po pachy i wywalicie kasy na wykończenie domu.
Ale wybór należy do Was,to Wasze pieniądze i Wy tam będziecie mieszkali na pewno kilkanaście albo kilkadziesiąt lat tak więc dobrze się zastanówcie i przeglądnijcie inne oferty aby była skala porównania.



oferty caly czas przegladamy, ale w naszych rejonach naprawde ciezko znalesc ,a ceny takze sa kosmiczne za ruine do remontu trzeba dac okolo 150 tys.
Link do komentarza
Cytat

oferty caly czas przegladamy, ale w naszych rejonach naprawde ciezko znalesc ,a ceny takze sa kosmiczne za ruine do remontu trzeba dac okolo 150 tys.


Nie obraź się ale dla mnie ten dom to ruina,pomijając że faktycznie być może to samowola budowlana. Za 5 tys (może troche więcej ale to juz zalezy od warunkow) to zapłacisz za kompoletną dokumentacje potzerbną do budowy nowego domu i domu takiego jaki sobie zaplanujecie.
Link do komentarza
Cytat

Jak dla mnie za drogo za takie cudo. Pustaki żużlowe z tego co widzę ,dach do wymiany,ocieplenie trza będzie zrobić a tak poza tym urobicie się po pachy i wywalicie kasy na wykończenie domu.


Dodam jeszcze ,że wymiana okien też Was czeka i Bóg wie co jeszcze :bezradny:
Jak dla mnie gra nie warta świeczki.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...