Skocz do zawartości

Montaż kominka wentylacyjnego


Recommended Posts

Witam,
Mam pytanie do Was. Nie czuję się wybitnym specjalistą w dziedzinie budownictwa, ale prawdopodobnie będę musiał zamontować na dachu kominek wentylacyjny

DSC01446.jpg


Pytanie do Was. Czy bez fachowej pomocy dam radę to zrobić? Proszę o radę na co uważać? Nie jestem wybitnie uzdolniony manualnie. Posiadam przejście dachowe.
pozdr
Link do komentarza
Cytat

Witam,
Mam pytanie do Was. Nie czuję się wybitnym specjalistą w dziedzinie budownictwa, ale prawdopodobnie będę musiał zamontować na dachu kominek wentylacyjny
[attachment=14792:XL___exh...S_500_BR.jpg]
Pytanie do Was. Czy bez fachowej pomocy dam radę to zrobić? Proszę o radę na co uważać? Nie jestem wybitnie uzdolniony manualnie. Posiadam przejście dachowe.
pozdr



Dedukuję .

Kominek na fotce - do dachówki ,więc kąt nachylenia połaci nie mały.

"Nie jestem wybitnie uzdolniony manualnie."
...więc by Święta spędzić z rodziną , a nie w szpitalu icon_rolleyes.gif bezpieczniej będzie (dla Ciebie ,rodziny i dachu ) zlecić to fachowcowi .

Pointa.

Na debiut w zakresie działań dekarskich trochę ryzykowny i trudny 'zabieg'.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Dedukuję .

Kominek na fotce - do dachówki ,więc kąt nachylenia połaci nie mały.

"Nie jestem wybitnie uzdolniony manualnie."
...więc by Święta spędzić z rodziną , a nie w szpitalu icon_rolleyes.gif bezpieczniej będzie (dla Ciebie ,rodziny i dachu ) zlecić to fachowcowi .

Pointa.

Na debiut w zakresie działań dekarskich trochę ryzykowny i trudny 'zabieg'.

Pozdrawiam


Nie byłbym taki pewien ,rożne tu pomysły i zamysły widziałem, więc nie byłbym zdziwiony gdyby ten kominek miał być zamontowany na innym pokryciu niż dachówka.
Co do montażu na dachówce to też nie wiemy w którym miejscu dachu miałby być zamontowany,bo np jeżeli w pobliżu komina to zapewne jest łata kominiarska i właz kominiarski to tam nie było by większego problemu jeżeli człowiek jest coś rozumiejący i na pewno w pojedynkę takich czynności wykonywać nie wolno.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...