Skocz do zawartości

Ratunku!!! Jak wy... łączyć tę cholerną, biegajacą mi przed oczami reklamę?


Recommended Posts

Cytat

Jak mi się tak będzie wp... ła przez jeszcze parę dni, to chyba se stad pójdę.



ja korzystam z mozilli - wlazłam w narzędzia , dodatki, wpisałam "adblock plus" , zainstalowało się i nie wyskakują mi żadne okienka ... blokuje wszystko co trza ....
można też skorzystać z flashblock ... albo z innego programu blokującego reklamy .... działają na reklamy fruwające i te inne - bardziej i mniej upierdliwe.... icon_wink.gif
Link do komentarza
Od dwóch dni się wku.... na tą reklamę co reklamuje firmę na V. Zresztą nie tylko ja ,poczytaj sobie w temacie Panel dyskusyjny - przemyślenia o dniu codziennym jak ludziska psioczyli .adiqq jakiś program zaproponował co niby maja te reklamy ograniczyć.
Link do komentarza
Dla Opery dokładny opis jest tutaj:

http://tnij.org/opera_adblock

A swoją drogą, jeszcze droższy Adminie, to takie uszczęśliwianie czołowej np. 50-tki forumowiczów (po ilości postów) da Wam więcej szkody niż pożytku. I dla nich można by wyłączyć reklamy. A że można tak zrobić, to doskonale wiem.

Hi hi hi hi...

Teraz nie mam już żadnej. Nawet tych co były wcześniej
proste, łatwe i przyjemne!!!

https://addons.opera.com/en/extensions/deta...ock/?display=pl
Link do komentarza
Cytat

Co Ty gadasz


No teraz się uspokoiło,ale na jak długo to pożyjom-uwidziom icon_biggrin.gif

Cytat

ja tu jeszcze nigdy żadnej reklamy nie widziałem... :yellowcard1:


Próbowałem ten program uruchomić ,ale ze mnie taki informatyk że szkoda gadać ale być może coś się udało bo na razie cisza icon_cool.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Obecnie zmieniliśmy ustawienia i dla nowego użytkownika forum reklama wyświetla się kilka razy.

Niestety, nie zarobimy przez to góry pieniędzy :foch:

Pozdrawiam
Marcin Szymanik


Taka jest cena za popularność, im wyższa tym więcej można zarobić na reklamach icon_biggrin.gif takie prawo rynku.
Ale dobrze,że już się skończyły te reklamy icon_mrgreen.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...