Skocz do zawartości

Garderoba


kubajs

Recommended Posts

Witam !

Urzadzamy dom, problemu by nie bylo gdyby nie fakt ze w sypialni planujemy zamiast szafy ... garderobe, oddzielona od czesci sypialnianej ZASLONA. Szyny sufitowe beda prowadzone od okna przez cala garderobe.

Sypialnia ma 3,10 na 4,50 + -
Garderoba bedzie narozna.

Moj problem znajduje sie tu gdzie systemy ''garderobiane''
w miejscu garderoby nie mam za wiele miejsca, chce rozpozadzic to jak najlepiej, by bylo duzo miejsca, a co za tym idzie polki po sufit.

Zdecydowalismy sie na takie rozwiazanie tylko i wylacznie z jednego powodu, malo miejsca na postawienie wolno stojacej 2 drzwiowej szafy, a garderoba zaslonieta zaslona nie sprawia tego problemu i optycznie miejsca jest wiecej (zawsze mozna zmienic zaslone wraz ze zmiana dekoracji w sypialni). Wrazie gdyby trzeba bylo wiecej przestrzeni zawsze mozna rozsunac zaslony (lub je sciagnac, zalezy od potrzeb) a z szafa nic nie zrobie.

Teraz podstawowe pytanie, czy ktos z Was tworzym mala garderobe? Nie koniecznie z kompletnych systemow, ale z roznych komponentow?


Chce by garderoba sprawiala wrazenie''lekkiej'' ale tez nie byla z drazkow ktore sa plastikowo-metalowe na kolkach.

Prosze o porade i podzielenie sie swoimi doswiadczeniami.


Ps.

Potrzebuej rowniez zaslon, szarych zaciemniajacych , prostych z tasma. Ktore sprawiaja wrazenie ciezkich.
Pozdrawiam
Kuba Edytowano przez kubajs (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Zwróć uwagę czy taka garderoba zasłonięta zasłoną bedzie się ładnie i estetycznie prezentować. Moim zdaniem nie. Warto natomiast pomyśleć o drzwiach przesuwanych plus w środku półki na ubrania. To bardziej kosztowne rozwiązanie,ale zdecydowanie praktyczniejsze.




Tak jak napisalem, brak miejsca na wolno stojaca szafe, a jesli chodzi o wyglad to zdecydowanie jestem na TAK, sypialniajest zielona do tego gojda odcienie szarosci. Nie lubie gdy meble mnie przytlaczaja, a taka szafa sprawiala by takie wrazenie w malym pomieszczeniu.

Dzieki za wypowiedz, pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
Witam,
mam pytanie odnośnie zasuwanych drzwi do garderoby. Niedawno się przeprowadziłem i poszukuję czegoś co będzie ładnie wyglądało, było w miarę przystępnej cenie i aby nie ruszał tego mój kot - ma nawyk otwierania wszystkiego co się da, więc najlepiej, jakby otwieranie tego nie było takie lekkie, żeby to łapką robił i spał na moich ubraniach.
Znalazłem taką dość ciekawą ofertę (i do tego w promocji) w Leroy Merlin. W tym tygodniu postaram się do nich przejechać i zobaczyć, jak to wygląda - miał ktoś jakieś doświadczenia z takim rozwiązaniem? Wydaje mi się, że mój kot raczej tego skrzydła nie podważy, ale kto go tam wie. A może polecacie coś zupełnie innego? Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...