Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
solange63

Perypetie budowlane Solange :)

Recommended Posts

22 minuty temu, Leszek4 napisał:

No, średnio korzystny, bo to jest oprocentowanie tylko jakieś 7,3% w skali rocznej.

Pomyłka. Nie 0,02% dziennie, lecz 0,2%, czyli 73% w skali roku od ustalonej w umowie wartości za przyłączenie.

Dawno nie pisałam. Niewiele się dzieje. Pomału się dzieje... Gładzimy się

31100557_1700531213315347_4420815296676233216_n.thumb.jpg.0e54f1c2b6e19fc98a5987079a07b6a1.jpg

31064361_1700529639982171_6139910832034676736_n.thumb.jpg.9a69c0cd0add24860e67c86a06656062.jpg

1 godzinę temu, animus napisał:

Pierwsze zdjęcie, po oknem nie ma wcinki na parapet.:scratching:

Trochę jest. Teraz parapety są udawane, dlatego nie radzę opierać się łokciami. Ja się oparłem kiedy jeszcze paliłem cygary i teraz mam do wymiany.

13 godzin temu, animus napisał:

Pierwsze zdjęcie, po oknem nie ma wcinki na parapet.:scratching:

Wujaszek czujny jak zwykle :D

to moja fanaberia przywieziona z zagrabanicy. Wyobraź sobie, że można żyć bez parapetów w ogóle lub z malutkimi, które nie są wpierniczone na pół ściany. Osobiście nie podobają mi się te wkładane w ścianę parapety (czy jak to się tam fachowo nazywa).

3 godziny temu, Szwajcar napisał:

Stanowczo jesteś bliżej przeprowadzki niż ja :)  :91_thumbsup:

Taaaaaa, tylko my własnymi siłami i od 5 lat. U Ciebie wpadnie ekipa i w tydzień zrobi to, co my przez 3 miesiące.

39 minut temu, solange63 napisał:

to moja fanaberia przywieziona z zagrabanicy. Wyobraź sobie, że można żyć bez parapetów w ogóle lub z malutkimi, które nie są wpierniczone na pół ściany. Osobiście nie podobają mi się te wkładane w ścianę parapety (czy jak to się tam fachowo nazywa).

Z żadnej zagrabanicy, sam tak miałem przed wymianą okien w starym, совсем не иностранным domu. I nie było z tym żadnej wygody, dlatego teraz już mam. Niezbyt szerokie, ale łone som!

Edytowano przez retrofood (zobacz historię edycji)

1 godzinę temu, solange63 napisał:

Wujaszek czujny jak zwykle :D

Wyobraź sobie, że można żyć  z malutkimi, które nie są wpierniczone na pół ściany. Osobiście nie podobają mi się te wkładane w ścianę parapety (czy jak to się tam fachowo nazywa).

Wyobrażam sobie i mm takie wpierniczone po 2 cm po bokach  i wystające też 2-3 cm.

Dobrze dopełniają wygląd okna, łączą się w całość w ścianie budynku. :icon_mrgreen:

Ale to rzecz gustu.:bezradny:

.

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)

5 godzin temu, solange63 napisał:

Taaaaaa, tylko my własnymi siłami i od 5 lat. U Ciebie wpadnie ekipa i w tydzień zrobi to, co my przez 3 miesiące.

Chciałbym by było tak szast prast ;) . No i przynajmniej unikasz takich niespodzianek jak u mnie :D

5 godzin temu, solange63 napisał:

Wyobraź sobie, że można żyć bez parapetów w ogóle lub z malutkimi,

U mnie córa zażyczyła sobie odwrotnie choć też na modłę zagraniczną - siedzisko w oknie. Zamiast parapetu.

Takie z poduchami.

By mogła sobie czytać tam książki i gapić się na deszcz.

Pojechałam do szkółki po kilka krzewów. Kto zna mój samochód, ten wie ;) 

30813840_10213060550043441_4936960412970795662_o.thumb.jpg.7f348db4ef56a3cdaa30d47227fb8f6f.jpg

• Lubię to 1

Od samego poznania twierdziłem, że nie dość że śliczny, to jeszcze pakowny. 😎

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się