Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • I wszystko w temacie.   Mają prawo do obowiązku obywatelskiego. Jednak może nie podobać mi się, że ludzie, dla których najważniejsze są pińćsetki i to, co ksiądz lub Emilewicz powie z ambony (notabene zatrzymali jej męża za machloje - czytałeś? Taka święta) - którzy nie patrzą wprzód, tylko na swoje zady tu i teraz nie licząc się z niczym innym, mają decydować o tym, jak ma wyglądać życie w tym kraju. I o tym piszę.     Najchętniej zamknęliby kobietom usta. Zamknęli je w domach, bo mają rodzić dzieci i tyle. Nie zgadzam się z tym.   Bronię swojego zdania. Tylko i wyłącznie. Tak, jak Ty i wszyscy z prawicy bronicie swojego na wszelkie możliwe sposoby. Nie czuję się jakoś specjalnie inna od Ciebie i innych w zacietrzewieniu i złości.  
    • Zaczynasz męczyć tym swoim zacietrzewieniem ...nienawiścią , jadem z jakim się wypowiadasz o proPISowcach ....Było Ci to mówione pierdylion razy tu na forum że patrzysz przez bardzo zwężone klapki na oczach ...Zachowujesz się jak rozkapryszony bachor - BO JA TAK CHCĘ I ....UJ ...nie ważne zdanie innych myślących odmiennie od Ciebie , ważne że ty staniesz , ptupiesz ze złością nogą aby było po Twojemu . Twój egoizm wyłazi tak że nie sposób tego nie zauważyć .
    • Czy ja mam jakiekolwiek możliwości, żeby komukolwiek cokolwiek ograniczać? Wypowiadam swoje zdanie. Może mi się nie podobać. Tak, jak innym może się,e nie podobać mój światopogląd. Ograniczać mogą rządzący. I ograniczają. Nie mam również wątpliwości, że docisną śrubę niebawem jeszcze bardziej. Natomiast tak. Nie podoba mi się u ludzi brak otwartości na inność. Na to, co wychodzi poza ramy konserwatywne.   Wpadam. Bo szlag mnie trafia. Zarzucasz mi nietolerancję. Może i jestem nietolerancyjna w wielu kwestiach. Jednak mój brak tolerancji w porównaniu z brakiem tolerancji konserwatystów i propisowców tu bywających to pikuś. Pan Pikuś. I za cholerę nie mogę przejść obojętnie. Natomiast nigdy nie ukrywałam tego, że nie toleruje instytucji mafijnej, jaka jest kler. I to się nie zmieni. Nie toleruję wartości, które wyznaje PIS. I to również się nie zmieni. Nie toleruję najeżdżania na osoby ze środowiska LGBT. I to tez się nie zmieni. I nic na to nie poradzę. Ty też wielu rzeczy nie tolerujesz i wypowiadasz się o tym bez ogródek. Więc wiesz. " Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem".     Ja, jako ateistka nie obnoszę się z tym publicznie. I wolałabym, żeby w drugą stronę również tak to działało. Księża powinni być dla owieczek w kościołach, a nie na arenie politycznej i na ulicach decydując o tym, jak ma wyglądać moje życie.    
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...