Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

TRALKI BETONOWE - Figury ogrodowe, Fontanny, Wazony

Recommended Posts

Wyroby betonowe z białego cementu:
- figury
- fontanny
- wazony i kosze
- tralki balkonowe i ogrodzeniowe
- balustrady i kolumny

Ceny producenta.
weltbet@gmail.com tel: 516 593 101
www.weltbet.pl

Cytat

Wyroby betonowe z białego cementu:
- figury
- fontanny
- wazony i kosze
- tralki balkonowe i ogrodzeniowe
- balustrady i kolumny

Ceny producenta.
weltbet@gmail.com tel: 516 593 101
www.weltbet.pl

Informacje: Pon - Sob godz. 8 - 20

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Cztery połacie symetryczne to "koperta" (klasyczna wieżyczka), czterospadowy (taka koperta z kalenicą), mansardowy, wyczółkowy (sporadycznie widać w budownictwie mieszkaniowym chyba, że na mazurach) i połać dwuspadowa z dwoma gankami - klasyczny dworek z dwoma gankami w osi np. północ-południe. Masz tyle opcji, ze nie wiem, w czym problem?
    • Ciekwy i profesjonalnie napisany artykuł, widać, że ktoś ma pojęcie o czym pisze. Budowa fundamentu to nie mała inwestycja, więc lepiej to zrobić zgodnie ze sztuką, tak by później nie żałować, że się wyrzuciło pieniądze w błoto. Ale wykonywanie tradycyjnego fundamentu lanego nie zawsze jest konieczne, czasami wystarczy podbudowa prefabrykowana oraz wykonanie fundamentów punktowych tylko pod słupki. Nie dość, że jest to rozwiązanie znacznie szybsze to przede wszystkim dużo tańsze. Jeżeli chcesz zgłębić temat, wpadnij na mojego bloga - a w razie pytań pisz
    • Myślałam, myślałam i nie udało mi się znaleźć "innowacyjnego" złotego środka Inni mają chyba ten sam problem
    • Nie widzę wewnętrznej sprzeczności w zapisach tego MPZP. mamy tam zapis  ogólny (definicję): „Dach o połaciach symetrycznych to dach dwuspadowy założony na zasadniczej bryle budynku o jednakowych katach nachylenia głównych połaci dachowych, zbiegających się w jednej kalenicy” oraz zapis szczegółowy w odniesieniu do konkretnego obszaru: "dach stromy o połaciach symetrycznych, o kątach[…]”. Zgodnie z tymi zapisami dach musi być dwuspadowy. Ewentualna bylejakość, czy sprzeczność zapisów w innych częściach planu nic tu nie zmienia. Jedyne na co można by się tu powołać to nadmierne ograniczenie swobody inwestora takimi zapisami. Ale to trudna droga, raczej o niewielkich szansach na pomyślne rozstrzygnięcie w sądzie. PS. Prawo budowlane nie definiuje w ogóle takich pojęć jak "dach stromy" itp.
    • To problem projektanta - projekt domu opracowuje się na podstawie zapisu MPZP i musi być z nim zgodny. Zapis wyraźnie mówi o dachu dwuspadowym czyli składającym się z dwóch połaci (a nie wielu), a różne  ustalenie dla innych obszarów nie mają znaczenia,  jeśli  plan  dla obszaru z konkretna działką został przyjęty i zatwierdzony. 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...