Skocz do zawartości

Gdzie macie pralkę?


polonez

Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
spiesze dodać, że brat ma z konieczności pralkę w kuchni...kiedyś była w łazienkce, ale łazienka malutka, jakiś czas temu przy okazji remontu przeniosł do kuchni i są zadowoleni, bo łazienka dużo większa, a kosz na pranie nie jest przecież w kuchni, a pralka sama w sobie nic nie przeszkadza, jest tak schowana, że nawet jej nie widać...
Link do komentarza
U mnie pralni brak , dlategóż pralkę mam w górnej łazience - dolna jest męża i gościnna .
Dlaczego w górnej? A dlatego, że to łazienka do której zasadniczo goście nie wchodzą - to łazienka moja i cór . Ponadto jest większa niż ta na dole i spokojnie można było pod skosem zmieścić tą pralkę - no i blisko do balkonu , na który latem wystawiam suszarkę .
Ale też uważam, że pralnio-suszarnia z okienkiem to super pomysł , i warto wygospodarować kilka metrów aby sobie takową sprawić icon_smile.gif
Link do komentarza
Obecnie pralka jestw łazience, w nowym domu-w pralnio-kotłowni icon_wink.gif
Miałam w planach typową pralnio-suszarnię z oknem,ale plany się zmieniły i sprzęt musi wyladować w pom. gospodarczym. Na razie suszarnią będzie któryś z pokoi dla dzieci, bo na razie nasz jedyny małolat pewnie będzie "pasożytował" w naszym pokoju icon_wink.gif.
Ps.
autorushd
-gratuluję pomysłu icon_mrgreen.gif ....sam robiłeś ??
Link do komentarza
W gotowym projekcie, który wybrałam niestety projektant nie przewidział takiego miejsca jak pralnia, suszarnia. W przypływie olśnienia sama naniosłam na projekt zmiany i wyodrębniłam z pomieszczenia nad garażem kawałek przestrzeni, który zagospodarowałam jako pralnio - suszarnię. I muszę przyznać że jestem z tego powodu mega dumna icon_biggrin.gif . Także tam u mnie jest miejsce pralki icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Gdzie macie pralkę?, Macie pralkę w kuchni czy w łazience?


... nie w kuchni i nie w łazience icon_smile.gif
kiedyś pralnia była obok kuchni ... w trakcie remontu, pralnię zlikwidowałem zwiększając powierzchnię kuchni (mnie jest potrzebna kuchnia "ponad wymiarowa") icon_lol.gif ... a pralka wraz suszarką i kosze na brudną bieliznę, zostały przeniesione do ... garażu icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...