Skocz do zawartości

czy to dobra cena


migot221

Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
odpuściłem sobie te domy:( nastały ciężkie czasy niestety....ale jak się tylko odbije to startuje od nowa. Z tego co wiem domu cały czas na sprzedaż co mnie trochę zastanawia. Jak tylko bedę coś wiedział bliżej to na pewno napisze szczególnie dla ciebie Czapi:) Pozdrawiam. Ps. Jak byście coś wiedzieli w okolicach Piotrkowa to proszę o info:)
Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
Witam. chciałem wam zaprezentowac moje znalezisko. Troche zmieniła sie moja sytuacja materialna dlatego zacząłem szukac ofer domów do remontu i znalazłem cos takiego-

http://piotrkowtrybunalski.wgn.pl/i/o,SD08...#33;prettyPhoto

co myslicie o tym pomyśle. Jesli chodzi o wykonczeniówke w środku jestem w stanie zrobić wszystko sam. Jesli chodzi o lokalizacje jest bardzo dobra. Działka też mi odpowiada. Co myslicie o adaptacji takich budynków, czego sie wystrzegac i na co najbardziej zwrocic uwage?? Dzieki za pomoc:)
Link do komentarza
Cytat

http://piotrkowtrybunalski.wgn.pl/i/o,SD08...#33;prettyPhoto

co myslicie o tym pomyśle. Jesli chodzi o wykonczeniówke w środku jestem w stanie zrobić wszystko sam. Jesli chodzi o lokalizacje jest bardzo dobra. Działka też mi odpowiada. Co myslicie o adaptacji takich budynków, czego sie wystrzegac i na co najbardziej zwrocic uwage?? Dzieki za pomoc:)


Jak dla mnie bomba,tylko coś mi się nie zgadza z opisu bo piszą tam ,że dom ma 77 m2 a ze zdjęć wygląda na dużo większy.Dowiedz się jakie ten dom ma mury czy są ocieplone i z czego budowany i w jakich latach.Ja bym go kupił.
Link do komentarza
Cytat

tez ten metraż mnie zastanowił.Jutro jadę oglądać to zdam relacje... dom jest z 1986 wiec niezbyt stary. Dzieki za pomoc:)


Jak pojedziesz to zabierz ze sobą aparat i popstrykaj trochę fotek. Nie jak to potem na spokojnie w domu na podstawie fotek przeanalizować jeszcze raz,i powiem Ci że nieraz oku coś umknie a na fotce na spokojnie jak emocje opadną dojrzysz wszystko icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

dowiedziałem sie ze dom jest ocieplony styropianem natomiast ogrzewanie jest olejowe...ktos moze powiedziec czy to bardzo duzy koszt ogrzewanie piecem olejowym i jak to wygląda w porównaniu z innymi piecami??

http://www.waliszczak.pl/Oferta/Domy/Sprze...&sorder=ASC

tu jest roche wiecej info. woda z bojlera:(


Czy olej czy gaz nic nie jest za darmo icon_biggrin.gif pytanie powinno dotyczyć tego pieca jaki to piec i ile lat już jest eksploatowany.
Widzę,że teraz powierzchnia wzrosła do 80 m2,czyżby co ogłoszenie to pow. się powiększała icon_biggrin.gif
Zapytaj jaka grubość tego styro.
Co się tak zasmuciłeś na te wodę z bojlera.

Czy Oni z bióra nieruchomości umieją liczyć? Bo wg ceny dom kosztuje 210 000 zł a m2 2100 zł czyli prosty rachunek ,że dom ma 100 m2 a podawają ,że ma 80 m2. O co biega? Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
wczoraj przezyłem szok. to co było na zdjęciach a to co zobaczyłem w realu mnie powaliło. Foty zrobione 3 lata temu. Ogólnie ten dom to ruina. Powoli trace nadzieje na znalezienie czegos w granicach cenowych w wysokości 250 tys do remontu niewielkiego. Oczywiscie mówie o działce w miescie których ceny zaczynają sie od 100 zł za m2. Mam działke do budowy domu ale jest daleko od mojego miejsca pracy.

jesli chodzi o dom to 100 tyś w remont to chyba nie starczy. strop drewniany juz powykrzywiany i trzeszcący, okna wszystie do wymiany, elewacje do zrobienia, odpadający tynk na zewnątrz i w środku, o wc i łazience nie wspomne, piwnica - wysokość 1,50 m, ogólny stan to masakra, jedynym plusem jest działka i to chyba ona jeszcze trzyma cene. Nie dodałem wczesniej ze dom był tydz temu wyceniony na 300 tys i jak własciciel zadzwonił do biura z nową ceną oni zadzwonili do mnie. myslicie ze szukanie domu w tym przedziale cenowy

jesli chodzi o dom to 100 tyś w remont to chyba nie starczy. strop drewniany juz powykrzywiany i trzeszcący, okna wszystie do wymiany, elewacje do zrobienia, odpadający tynk na zewnątrz i w środku, o wc i łazience nie wspomne, piwnica - wysokość 1,50 m, ogólny stan to masakra, jedynym plusem jest działka i to chyba ona jeszcze trzyma cene. Nie dodałem wczesniej ze dom był tydz temu wyceniony na 300 tys i jak własciciel zadzwonił do biura z nową ceną oni zadzwonili do mnie. myslicie ze szukanie domu w tym przedziale cenowy

cenowym jest głupotą??

ale z drógiej strony stan surowy otwarty a nawet zamnkniety w tej cenie nie jest przegięciem.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Czyli szukają frajera dalej icon_biggrin.gif
Jak masz kupić ruinę to lepiej zacznij budowę ,nowe to nowe a stare to tylko dobre wino.Kiedyś mi jeden z wykonawców a konkretnie murarz powiedział ,że stary dom to jak stara baba - ubierzesz ją w nowe ciuchu a środek i dalej stary icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...