Skocz do zawartości

Balustrady szklane?


Recommended Posts

Witajcie,

czy ktoś z forumowiczów ma balustrady szklane? Powiem szczerze, że zaciekawił mnie ten temat bo to fajna alternatywa dla "tradycyjnego" drewna. Nie w każdym wnętrzu się sprawdzi, wiadomo, ale dom w którym miałyby się one pojawić jest dośc nowoczesny, można powiedzieć "zimny".

Możecie z Warszawy jakąś firmę polecić? Albo z innego miasta, ale żeby wykonywali montaż w Wa-wie? Ewentualnie salon, w którym można je zobaczyć na żywo, dotknąć.

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witajcie,

czy ktoś z forumowiczów ma balustrady szklane? Powiem szczerze, że zaciekawił mnie ten temat bo to fajna alternatywa dla "tradycyjnego" drewna. Nie w każdym wnętrzu się sprawdzi, wiadomo, ale dom w którym miałyby się one pojawić jest dośc nowoczesny, można powiedzieć "zimny".

Możecie z Warszawy jakąś firmę polecić? Albo z innego miasta, ale żeby wykonywali montaż w Wa-wie? Ewentualnie salon, w którym można je zobaczyć na żywo, dotknąć.



Witam, jeżeli chodzi o balustrady szklane do super wyglądają, sam posiadam taką, którą założyła mi firma Greenstep z Gdańsk. To jest adres ich strony internetowej: www.greenstep.pl
Działają na całą Polskę, łącznie z montażem, z tego co pamiętam to mają nawet sklep internetowy.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
  • 2 miesiące temu...
Balustrady szklane są bardzo efektownym rozwiązaniem jeśli chodzi o upiększenie Waszego wnętrza. Możemy wybrać dwie opcje balustrad szklanych, które różnią się między sobą przede wszystkim ceną. Tańszą opcją są balustrady w formię słupków gdzie wypełnienie jest z szkła, natomiast droższą opcją są balustrady całoszklane samonośne gdzie cała powierzchnia balustrady jest wykonana z szkła a mocowana jest albo w profilu bądź do boku za pomocą mocowań punktowych. Różnica pomiędzy tymi balustradami wynika z użytego szkła. Wszystko wykonywane jest na indywidualny wymiar i zamówienie więc wystarczy wysłać zapytanie z wymiarami aby otrzymać ofertę.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 9 miesiące temu...

Ja samemu montowałem balustradę szklaną.

Koszty wyszły mnie o połowę taniej niż by to firma montowała. Szkło zamówiłem u szklarza w mieście 8.8.4 Laminowane Hartowane koszt za m2  400 zł.

Pręty kotwiłem na chemi - koszt 50 zł . 2 tubki wystarczyły mi.

W razie pytań pisać to podpowiem

Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...