Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

1 godzinę temu, zenek napisał:

 - poza tym ogrzewasz wewnętrzne stropy, a nie zewnętrzne ściany.

Nie ma takiej zasady, możesz to montować na wewnętrznych ścianach, a tym bardziej gdy zewnętrzne nie są dobrze docieplone.

12 godzin temu, zenek napisał:

Mnie sie wydaje, 

  Wydaje mi się też, że grzanie najpierw ściany

 

Wydaje mi się, 

 

Ale - siię nie upieram - nie wybrałbym tej opcji - ale nie krytykuję całkowicie.

"Wydaje mi się", nie może zastępować rzetelnej wiedzy, a to w Twoim przypadku jest już  regułą. Nie wiem, ale wydaje mi się więc sobie napiszę, trochę pokrytykuję.....a co tam. Więc może naucz się a potem zastanów czy coś napisać.:icon_wink:

https://www.instalator.pl/2015/10/grzanie-w-scianie-czyli-wodne-ogrzewanie-plaszczyznowe/ 

demo

demo

51 minut temu, zenek napisał:

 - poza tym ogrzewasz wewnętrzne stropy, a nie zewnętrzne ściany.

Nie ma takiej zasady, możesz to montować na wewnętrznych ścianach, a tym bardziej gdy zewnętrzne nie są dobrze docieplone.

12 godzin temu, zenek napisał:

Mnie sie wydaje, 

  Wydaje mi się też, że grzanie najpierw ściany

 

Wydaje mi się, 

 

Ale - siię nie upieram - nie wybrałbym tej opcji - ale nie krytykuję całkowicie.

"Wydaje mi się", nie może zastępować rzetelnej wiedzy, więc się naucz a potem zastanów co pisać.

https://www.instalator.pl/2015/10/grzanie-w-scianie-czyli-wodne-ogrzewanie-plaszczyznowe/

demo

demo

40 minut temu, zenek napisał:

 - poza tym ogrzewasz wewnętrzne stropy, a nie zewnętrzne ściany.

Nie ma takiej zasady, możesz to montować na wewnętrznych ścianach, a tym bardziej gdy zewnętrzne nie są dobrze docieplone.

12 godzin temu, zenek napisał:

Mnie sie wydaje, 

  Wydaje mi się też, że grzanie najpierw ściany

 

Wydaje mi się, 

 

Ale - siię nie upieram - nie wybrałbym tej opcji - ale nie krytykuję całkowicie.

"Wydaje mi się", nie może zastępować rzetelnej wiedzy, więc się naucz a potem zastanów co pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...