Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Plyta indukcyjna i blat granitowy


kubajs

Recommended Posts

Witam.

Jestem Nowym urzytkownikiem tego forum.

Pytanie jest takie jak w temacie.

Plyta indukcyjna (z ramka lub bez) i blat granitowy, jak polaczyc te dwie rzeczy aby nie wygladalo paskudnie w nowej kuchni.

I do tego tematu, jaka plyte wybrac?

Moze opisze jaka jest sytulacja:

- Rodzice remontuja kuchnie, bedzie blat granitowy i chca do tego plyte by to ladnie wygladalo, ale z rama czy bez ?
Jest ich dwojka na mieszkaniu, mama gotuje przewaznie tylko dla dwoch do 4 osob i nie co dziennie i nie lubi okruchow wpadajacych w szparki.

Siedze juz ktoras godzine z koleji dzis i przegladam fora .. wychodz mi to juz uszami..

Z tego grzebania po forach znalazlem to ''Teka IR 641''

Prosze o siwerze informacje, bo trafialem na fora z 2009 roku i inne, od czego czasu sie duzo zmienilo i jest wiecej opini, wiec prosze o porade. na tematy powyzej.
Link to postu
Podczas wycinania otworu pod płytę wykonawca miał model płyty i otwór jest takiej wielkości, że płyta jest włożona od góry i trzyma się na swoich własnych zatrzaskach. Ponadto z tego co pamiętam na obwodzie od spodu miała coś w stylu paska gąbki który w momencie włożenia płyty stanowi uszczelnienie. Co do samej płyty to jesteśmy zadowolenia ale przydałoby się sterowanie każdym z pół grzewczych osobno. Nie jest to bardzo uciążliwe ale mogło być wygodniejsze.
A co do "zamka" to musisz wyjaśnić o co chodzi bo nie wiem.
Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Właściwie, zgodnie z podpowiedziami Dagi z innych wątków, powinienem odpuścić, ale jak odpuszczę - to pozostanę KRASNOLUDEM, czy zgoła GREKIEM... i tak źle, i tak niedobrze...   Twoje, animusie, WYCZYTYWANIE "moich" intencji ma charakter zenkopochodnych zaczątków próby wywołania goownoburzy, czy coś podobnego...   Jako człowiek widomy i jeżdżący po kraju widzę napowietrzne - kabli podziemnych jakoś nie widać -  linie energetyczne i nawet nie mam pojęcia ile jest ich w sumie w całym kraju, ale jest ich trochę, skoro PGE ma ponad 380 tys km, nie wspominając o "majątku" Taurona, Enei i Energi... PGE się chwali, że ma już trochę sieci schowanej pod ziemią, kupiła super maszynę, będzie dalej sieci chować, Tauron, posiadający obecnie ponad 25 tys. km kablowych linii energetycznych pod ziemią, docelowo chce przebudować kolejne 22 tys. km istniejących linii napowietrznych, zastępując je podziemnymi, i ma w tym pomóc technologia bezwykopowego prowadzenia kabli. Nie będę wspominał o innych gospodarzach sieci... bo po co?   W wytłuszczonym fragmencie chciałem pokazać SKALĘ  "majątku" PGE i możliwość jednej, pojedynczej, "cudownej"maszyny SPOKOLUZIKOWO linkowanej przez Ciebie... I to pokazując i zdając sobie sprawę, że nie wszędzie się da zakopać kable - NIGDZIE NIE SUGEROWAŁEM CAŁKOWITEJ WYMIANY WSZYSTKICH ELEMENTÓW SIECI... A Ty WYCZYTAŁEŚ to co chciałeś wyczytać i zrobić ze mnie GREKA...   I jakby nie zwróciłeś uwagi na mój wniosek:    
  • Gość Pawel
   prawo budowlane Art. 29. u 2. Nie wymaga decyzji o pozwoleniu na budowę oraz zgłoszenia, o którym mowa w art. 30 obowiązek zgłoszenia budowy i robót budowlanych, budowa: (...) 5. wiat przystankowych i peronowych; (...) Chyba nie ten fragment prawa - https://lexlege.pl/prawo-budowlane/art-29/
  • Zły stan elewacji może być spowodowany nie tylko starzeniem się materiałów elewacyjnych, ale i uszkodzeniami innych elementów budynku. Zanim więc przystąpimy do remontu elewacji, musimy koniecznie usunąć wszystkie ewentualne usterki mające wpływ na jej trwałość (niezależnie od tego, czy chcemy elewację jedynie odświeżyć, czy też połączyć jej remont z ociepleniem). Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/remonty-i-modernizacje/a/12914-zanim-wykonamy-remont-elewacji
  • Gość Robert
   Analiza gruntów jest kluczowym elementem w przypadku zabudowy działki. Najlepiej zgłosić się do osób, które posiadają doświadczenie w ich sprawdzeniu. Samemu zajmuje to również sporo czasu. 
  • Rodzaj gruntu ma bezpośredni wpływ na koszt robót fundamentowych, izolacji przeciwwilgociowej oraz przyłączy do sieci zewnętrznych. Ideałem jest grunt jednorodny o dobrej przepuszczalności. Wtedy odpada wiele problemów związanych z wodą gruntową i opadową. Nie ma także niebezpieczeństwa nierównomiernego osiadania budynku. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/dzialka/a/545-czy-musimy-szczegolowo-analizowac-warunki-gruntowe
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...