Skocz do zawartości

Plyta indukcyjna i blat granitowy


kubajs

Recommended Posts

Witam.

Jestem Nowym urzytkownikiem tego forum.

Pytanie jest takie jak w temacie.

Plyta indukcyjna (z ramka lub bez) i blat granitowy, jak polaczyc te dwie rzeczy aby nie wygladalo paskudnie w nowej kuchni.

I do tego tematu, jaka plyte wybrac?

Moze opisze jaka jest sytulacja:

- Rodzice remontuja kuchnie, bedzie blat granitowy i chca do tego plyte by to ladnie wygladalo, ale z rama czy bez ?
Jest ich dwojka na mieszkaniu, mama gotuje przewaznie tylko dla dwoch do 4 osob i nie co dziennie i nie lubi okruchow wpadajacych w szparki.

Siedze juz ktoras godzine z koleji dzis i przegladam fora .. wychodz mi to juz uszami..

Z tego grzebania po forach znalazlem to ''Teka IR 641''

Prosze o siwerze informacje, bo trafialem na fora z 2009 roku i inne, od czego czasu sie duzo zmienilo i jest wiecej opini, wiec prosze o porade. na tematy powyzej.




Link do komentarza
Podczas wycinania otworu pod płytę wykonawca miał model płyty i otwór jest takiej wielkości, że płyta jest włożona od góry i trzyma się na swoich własnych zatrzaskach. Ponadto z tego co pamiętam na obwodzie od spodu miała coś w stylu paska gąbki który w momencie włożenia płyty stanowi uszczelnienie. Co do samej płyty to jesteśmy zadowolenia ale przydałoby się sterowanie każdym z pół grzewczych osobno. Nie jest to bardzo uciążliwe ale mogło być wygodniejsze.
A co do "zamka" to musisz wyjaśnić o co chodzi bo nie wiem.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...