Skocz do zawartości

Kawka / Dom dla Ciebie


referee

Recommended Posts

Koleżanki i koledzy. Wydaje mi sie, że znalazłem projekt, którego szukałem. To projekt domku o nazwie "Kawka". Niestety nie jest podany ani przybliżony koszt realizacji, ani też nie mogę znaleźć opinii i zdjęć z realizacji. Jeżeli ktoś zakupił w/w projekt lub być może już taki dom buduje, proszę o opinie.
Na stronie pracowni Archimaat nie znalazłem interesujących mnie danych
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Jestem bardzo zainteresowany domem "KAWKA", lecz niestety w okolicach Wrocławia znalazłem tylko jeden wybudowany, ale jest tak dużo przerobiony, że to nie to do końca. Ludzie zrezygnowali w całości z poddasza a dół przerobili dla swoich potrzeb. Wiem, że jeszcze wybudowany jest ten dom w okolicach Gdańska, dlatego mam wielka prośbę, czy nie można by przesłać zdjęć z realizacji tego projektu.Najbardziej interesuje mnie wygląd schodów, czy widać je z salonu i czy to nie przeszkadza. poza ty, interesują mnie wszelkie informacje na temat tego domku
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Jestem bardzo zainteresowany domem "KAWKA", lecz niestety w okolicach Wrocławia znalazłem tylko jeden wybudowany, ale jest tak dużo przerobiony, że to nie to do końca. Ludzie zrezygnowali w całości z poddasza a dół przerobili dla swoich potrzeb. Wiem, że jeszcze wybudowany jest ten dom w okolicach Gdańska, dlatego mam wielka prośbę, czy nie można by przesłać zdjęć z realizacji tego projektu.Najbardziej interesuje mnie wygląd schodów, czy widać je z salonu i czy to nie przeszkadza. poza ty, interesują mnie wszelkie informacje na temat tego domku



Witam!
Zakupilismy z mezem ten projek i wlasnie zaczelismy budowe. Jestesmy na etapie wyprowadzenia za zero poniewaz dodalismy podpiwniczenie pod garazem, lazienka i pomieszczeniem gospodarczym. Zamierzamy budowac z maxa. Wejscie do piwnicy bedzie w pom. gosp. Wiecej na chwile obecna nie zmieniamy. Poddasze chcialabym troszke przerobic ale to okaze sie dopiero pewnie po wybudowaniu scian. Mam pytanie. Czy Pan juz zaczal moze budowe i czy posiada Pan zdjecia tego projektu w rzeczywistosci - skonczonego?? Równiez mnie zastanawiaja te schody. Jak to wyglada w srodku, a także kominek... czy jest sporo miejsca w salonie? Patrzac na fundamenty juz przysypane gotowe do zalania to nie bardzo jest szeroki w miejscu gdzie jest kominek. Jesli ma Pan jakies zebrane juz informacje na ten temat to byla bym wdzieczna jesli sie Pan podzieli nimi.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Witam wszystkich. Po dłuuuugich poszukianiach wybrałam projekt domu
Kawka (arch.: M. Rosłanowska, pow. uż.: 152.9 m²)-
pprojekt.pl/projekt455-kawka,opis.html. W poszukiwaniu
informacji nt. tego domu już w realizacji, przeszukałam setki stron
w necie. Szukam wszelkich informacji nt. budowy, kosztów,
ewentualnych zmian w projekcie, zdjęć, etc. Będę wdzięczna za
wszelkie informacje.
pozdrawiam i.zakrzewska@partnersstudio.com
icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witam wszystkich

Ja też jestem zainteresowany wszelkimi informacjami na temat tego domu. Chętnie też opowiem o swoich doświadczeniach i spostrzeżeniach, gdyż jestem w trakcie budowy tego domu. Na chwilę obecną mam wylany strop nad parterem i jak tylko przyjdzie wiosna buduję dalej. Miałem kilka uwag odnośnie kominka ale mam chyba pomysł by salon nie był w tym miejscu wąski. Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...