Skocz do zawartości

Kuchnia Indukcyjna czy kuchnia gazowa?


MMarcin

Recommended Posts

55 minut temu, retrofood napisał:

Paskudnie wygląda. [...] Pseudoelektryk go olał...

Może nie olał... może Batman pokazał JAK podłączyć, który sznurek pod którą śrubkę... zrobił zdjęcie, a potem elektryk zamocował przewód pod dwiema śrubkami i założył osłonę.

Link do komentarza
16 minut temu, uroboros napisał:

Może nie olał... może Batman pokazał JAK podłączyć, który sznurek pod którą śrubkę... zrobił zdjęcie, a potem elektryk zamocował przewód pod dwiema śrubkami i założył osłonę.

Wątpię bo akurat umocowanie przewodu w niczym nie przeszkadzałoby w zrobieniu fotki, a osłona w takim umocowaniu przewodów nie jest do założenia bo przewód przeszkadza.

Ostatnio naprawiałem odkurzacz znajomemu i jak zobaczyłem jak wtyczka została połączona z dwoma przewodami to aż mi sie chciało zapłakać gdy dowiedziałem się że zrobił to elektryk z papierami.

Link do komentarza

Wszystkie przewody przymocowane na "słowo honoru", a neutralny to już w ogóle.

L3 wsadzony przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, więc i tu mocowanie na "słowo harcerza".

 

To Ci jakiś zenek montował?

 

Nie odłączając przewodów, odkręć całkiem ten zacisk mocujący kabel. Ułóż kabel, wkładając go pod ten zacisk i przykręć.

Jeśli któryś z przewodów się wypnie, to dobrze - słabo trzymał. Przykręcisz go ponownie. Na koniec założysz pokrywkę i gites.

 

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...