Skocz do zawartości

Nasze małe Liczi :)


Recommended Posts

Cytat

heheh no Cooli nawet na "moim" blogu musisz zaliczyć gacie ehhh icon_razz.gif

A tak serio to własnie skonczylismy CO teraz juz tylko wiosna moze pomóc w dalszych pracach aa i gaz jeszcze

jak cos złowicie to ja bardzo chętnie uwielbiam dorsza




Aby coś złowić trzeba jechać. 2 lata temy złowiłem w 3 dni 59 sztuk dorsza. Największa waga 5,5kg
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Kurde no wciągneło mnie to odchudzanie i trochę bloga zaniedbałam ale jeżdem już icon_razz.gif

Dziś skonczyliśmy wylewki ale se przez okno tylko mogłam poogladać więc fotki będą po weekendzie icon_biggrin.gif

DJMazi - sam projekt kkosztował 149 zł taniocha co do realizacji dopiero bedziemy kupować to dam znac po icon_biggrin.gif

Solange, Kachna wybaczcie ale przez to odchudzanie mam strasznie mało czasu - własćiwie nie odchudzanie tylko sport
Jutro jade na maraton zumby 4 h - jak nie padne to po niedzieli fotki wkleje icon_smile.gif
Link do komentarza
hheehh no moze i tak Heniu niby mężuś nie narzekał - ale teraz widze ze inaczej na mnie patrzy mimo iz twierdzi ze moja wieksza waga mu nie przeszkadzała
Teraz widze podziw w jego oczach poza tym tez wie ile to wysiłku mnie kosztuje jak się zawziełam i z tego z kolei ja jestem dumna icon_smile.gif
Dziś 4 h maratonu zumby trzymajcie kciuki zebym nie padła Edytowano przez Sorbek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

heheh no pewnie 4h maratonu a potem po klubach jeszcze polatałysmy wysząłalm sie na maxa na drugi dzien ledwo chodziłam hehe ale było rewelacyjnie zakochałam się w zumbie icon_smile.gif


Eeeeeeeeee tam ,ja to prawie co dzień mam podobny maraton w pracy, a tak około 10 km - 5-6 gdz po torach (po tłuczniu,nie równa powierzchnia itd taki hard score zumba) se robię icon_biggrin.gif Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

kuchnia będzie kosztowała 9750 plus sprzęt icon_smile.gif razem z tym sprzętem co widoczne na projekcie 19500 - projekt gratis icon_smile.gif

ciesze ze wam sie podoba icon_biggrin.gif



ja pierdziu. najpierw mnie Draagon dołował ceną okien, a teraz Ty ceną kuchni. no niby te 19500, to nie tak dużo, ale kuuuurka, ja mam 17m2 kuchni wacko.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Wiecie co ja mam niby mniejszą kuchnie ale musze na niej zmieścić znowu wiecej zeby było miejsce takze nie ma co na metry przeliczać wydaje mi sie


Kuchnia musi być przede wszystkim funkcjonalna,a nie taka że meble i sprzęt AGD a do komunikacji 1m2 icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Dla mnie takie wyceny to fikcja,bo znając życie jak dojdzie już do urządzania kuchni to i tak się pozmienia.A wycena to tak jak z domem zależy o jakim standardzie mówimy,np łazienek można wykończyć za 10000 zł ale również i dobrze za 100000 zł i nieraz ta tańsza wygląda ładniej i schludniej aniżeli ta droższa.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...