Skocz do zawartości

czy można dokupić dysze do wanny z hydromasażem


JBob

Recommended Posts

Witajcie,

mam mały problem z wanną z hydromasażem. Jedna z dysz w miejscu łączenia z wanną na początku mi sie rozszczelniła, a później niestety praktycznie rozpadła. Plastik nadgryziony zębem czasu nie wytrzymał.

Czy da się dokupić taką dyszę czy trzeba reanimować to co mi zostało ? Niestety nie jestem w stanie podać producenta.
Jutro wybiorę się pewnie na poszukiwania po sklepach, ale zawsze lepiej zasięgnąć wiedzy lepiej wiedzących ;)

pozdrawiam
JBob
Link do komentarza
Cytat

Witajcie,

mam mały problem z wanną z hydromasażem. Jedna z dysz w miejscu łączenia z wanną na początku mi sie rozszczelniła, a później niestety praktycznie rozpadła. Plastik nadgryziony zębem czasu nie wytrzymał.

Czy da się dokupić taką dyszę czy trzeba reanimować to co mi zostało ? Niestety nie jestem w stanie podać producenta.
Jutro wybiorę się pewnie na poszukiwania po sklepach, ale zawsze lepiej zasięgnąć wiedzy lepiej wiedzących ;)

pozdrawiam
JBob




Nie znasz producenta hmmmmmmmmmm.

Na podstawie strony jedengo z producentów można w 90 procentach stwierdzić, że dysze możesz wymienić/dokupić. Na początek proponuję zapoznać się ze stroną serwisową jednego z producentów.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Jeśli jesteś z terenu śląska znam serwisanta "jednego z producentów" ;) to może coś pomoże - w razie czego pisz na PW.
Jeśli znasz producenta spokojnie coś dokupisz, no chyba że zwiną już fabrykę w ślicznym azjatyckim kraju:) Jak nie znasz to ew. wstaw fotkę - może ktoś będzie coś kojarzył.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...