Skocz do zawartości

Korek na ścianie


Bastet

Recommended Posts

Witam, kupiłam nie tak dawno mieszkanie i chciałabym tanim kosztem odnowić je, zwłaszcza kuchnię, która jest w korku. Korek jest brązowy - wierzchnia część, a spodnia część korka w kolorze czerwonym. Chcę go pomalować, ale nie wiem jaką farbą, czy zwykła farba do malowania ścian wystarczy czy są jakieś specjalne farby na korek. Kuchnia jest mała i ten kolor korka jeszcze bardziej ją przytłacza. Więc myślę o jakieś jasnej barwie, aby kuchnię rozjaśnić. Za rady z góry dziękuję.
Link do komentarza
Cytat

Witam, kupiłam nie tak dawno mieszkanie i chciałabym tanim kosztem odnowić je, zwłaszcza kuchnię, która jest w korku. Korek jest brązowy - wierzchnia część, a spodnia część korka w kolorze czerwonym. Chcę go pomalować, ale nie wiem jaką farbą, czy zwykła farba do malowania ścian wystarczy czy są jakieś specjalne farby na korek. Kuchnia jest mała i ten kolor korka jeszcze bardziej ją przytłacza. Więc myślę o jakieś jasnej barwie, aby kuchnię rozjaśnić. Za rady z góry dziękuję.


Jak chcesz rozjaśnić to zerwij korek i pomaluj ściany na kolor bo malować korek to jakoś nie za bardzo ze względu ,że korek sam w sobie ma urok ze względu na strukturę.Korek można malować lakierami bezbarwnymi odpowiednimi do tego materiału. Domalux ma w swojej ofercie jakiś lakier do malowania korka tylko teraz nie pamiętam jego nazwy.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...