Skocz do zawartości

Bryza z pracowni Charkiewicza


gery

Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Cześć,

Jak tam idzie budowa? Trochę czasu minęło od Twojego posta więc może fundamenty już wylane icon_biggrin.gif
My już mamy jedną kondygnację prawie. W tym tygodniu mam nadzieję, że wylejemy strop. Co sądzisz o kominku, na środku salonu? Na początku nam się podobało ale w rzeczywistości salon jest b. mały i komnek na środku jeszcze bardziej ogranicza przestrzeń więć z niego zrezygnowaliśmy ale już po wylaniu fundamentów. Napisz jakie Ty masz wątpliwości to możemy podyskutować.

Pozdrawiam
Piotr
Link do komentarza
Cytat

Cześć,

Jak tam idzie budowa? Trochę czasu minęło od Twojego posta więc może fundamenty już wylane icon_biggrin.gif
My już mamy jedną kondygnację prawie. W tym tygodniu mam nadzieję, że wylejemy strop. Co sądzisz o kominku, na środku salonu? Na początku nam się podobało ale w rzeczywistości salon jest b. mały i komnek na środku jeszcze bardziej ogranicza przestrzeń więć z niego zrezygnowaliśmy ale już po wylaniu fundamentów. Napisz jakie Ty masz wątpliwości to możemy podyskutować.

Pozdrawiam
Piotr



Hej,
Fundamenty jeszcze nie wylane icon_sad.gif
Tak naprawdę to w tym roku robimy tylko stan zerowy, więc mamy jeszcze czas na wylanie.Wiosną ruszamy całą parą.
Co do kominka to też zastanawialiśmy się czy będzie dobrze na środku czy też nie?Nasi znajomi mają kominek na środku salonu w swoim mieszkaniu na poddaszu i to nam bardzo się podoba.
Szczerze mówiąc rozwiązanie jest fajne w projekcie Bryzy,na papierze, ale jak to wyjdzie w rzeczywistości????Skoro zrezygnowaliście z kominka na środku to w takim razie gdzie go przestawiliście?Przy schodach?
W ogóle cieszymy się bardzo, że jest ktoś kto buduje ten domek i z kim możemy pogadać.Mam nadzieję, że będziemy w stałym kontakcie icon_smile.gif)

POzdrowionka

tom&bety
Link do komentarza
Cześć,

Fajnie, że się odezwaliście. Co do kominka, to nie można go chyba dać koło schodów w ścianie bo tam idzie duża belka w stropie a zaraz obok słupek do konstrukcji dachu. Mozna go dostawic obok ale komin też zajmie dużo miejsca. My daliśmy przewód kominowy chowając go częściowo w ścianie od sypialni na jej środku. Co do projektu to układ jest b. fajny natomiast sam projekt w naszym mniemaniu jest mocno przekombinowany. Dotyczy to przedewszystkim stropu. Nie dość że jest on b. drogi to do tego skomplikowany w budowie i wydaje się bardziej mocny niż potrzeba. Wykonaliśmy go jednak zgodnie z projektem inaczej trzebaby przeliczać obciążenia itd.
Ostanio widzieliśmy Bryzę w stanie zamkniętym. Właściciel zrezygował z tarasu i powiększył sobie w ten sposób salon - nie trzeba zmieniać dachu. W takim wypadku kominek na środku może być ok. U nas już na to za późno, sciany i filary już stoją. Takie rozwiązanie ma jednak minus, jak zacznie padać to trzeba uciekać do środka bo taras jest nie zadaszony. Co do naszych innych zmian to podnieśliśmy każdą kondygnację o 1 warstwę pustaków i obniżyliśmy podłogę garażu względem parteru. W ten sposób zamiast pralni będziemy mieli pokój nad garażem - u nas wjazd jest od południa. Zmieniliśmy także okna w salonie i dodaliśmy okno w garderobie. Schody też trochę chyba nie są do końca przemyślane. My zrobimy je drewniane i trochę inaczej skręcimy dodająć ukośną ściankę do tego rogu od sypialni, róg drugiego pokoju też zetniemy co powiększy trochę tę część holu.
Wracając do dachu to pewnie u Was też będzie pierwszy szok. Dobrze jest zacząć orientować się dużo wcześniej a nawet zamówić dach i ekipę bo nawet dwa miesiące przed jest trudno.
Jeżeli chciecie możemy jakoś przesłać Wam fotki. A propos my budujemy koło Łodzi a Wy jaką macie lokację?

Pozdrawiam
D&P
Link do komentarza
icon_arrow.gif
Cytat

Cześć,

Fajnie, że się odezwaliście. Co do kominka, to nie można go chyba dać koło schodów w ścianie bo tam idzie duża belka w stropie a zaraz obok słupek do konstrukcji dachu. Mozna go dostawic obok ale komin też zajmie dużo miejsca. My daliśmy przewód kominowy chowając go częściowo w ścianie od sypialni na jej środku. Co do projektu to układ jest b. fajny natomiast sam projekt w naszym mniemaniu jest mocno przekombinowany. Dotyczy to przedewszystkim stropu. Nie dość że jest on b. drogi to do tego skomplikowany w budowie i wydaje się bardziej mocny niż potrzeba. Wykonaliśmy go jednak zgodnie z projektem inaczej trzebaby przeliczać obciążenia itd.
Ostanio widzieliśmy Bryzę w stanie zamkniętym. Właściciel zrezygował z tarasu i powiększył sobie w ten sposób salon - nie trzeba zmieniać dachu. W takim wypadku kominek na środku może być ok. U nas już na to za późno, sciany i filary już stoją. Takie rozwiązanie ma jednak minus, jak zacznie padać to trzeba uciekać do środka bo taras jest nie zadaszony. Co do naszych innych zmian to podnieśliśmy każdą kondygnację o 1 warstwę pustaków i obniżyliśmy podłogę garażu względem parteru. W ten sposób zamiast pralni będziemy mieli pokój nad garażem - u nas wjazd jest od południa. Zmieniliśmy także okna w salonie i dodaliśmy okno w garderobie. Schody też trochę chyba nie są do końca przemyślane. My zrobimy je drewniane i trochę inaczej skręcimy dodająć ukośną ściankę do tego rogu od sypialni, róg drugiego pokoju też zetniemy co powiększy trochę tę część holu.
Wracając do dachu to pewnie u Was też będzie pierwszy szok. Dobrze jest zacząć orientować się dużo wcześniej a nawet zamówić dach i ekipę bo nawet dwa miesiące przed jest trudno.
Jeżeli chciecie możemy jakoś przesłać Wam fotki. A propos my budujemy koło Łodzi a Wy jaką macie lokację?

Pozdrawiam
D&P




Cześć D&P

Pryeczytałem twoje uwagi na temat GL126 Bryza. Jestem na etapie wyboru projektu i śadze że zdecyduję właśnie na Bryze. Nie myślałem że wybór jest tak trudny. Ciesze się że budujesz dom w Lodzi.
Ja mam dzialke na Rabiniu. Moze bedziemy sasiadami. Odpisz mi prosze czy projekt spelnia twoje oczekiwania i jak drogi jest w faktycznej budowie.
Z gory dziekuje.

Slawek Lodz[size=1]
Link do komentarza
Cytat

Witam wszytkich,

Ja buduję taki domek: http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=742
Już niedługo będą fundamenty.
Może znajdzie się ktoś kto zbudował lub buduje domek wg tego projektu?
Chętnie wysłucham sugestii i wszelkich wskazówek, oraz podzielę się swoimi spostrzeżeniami.




[Witam mz rwniez budujemy Bryze.Przenieslismy kominek na sciane przy sypialni obok schodow.podnieslismy parter na 2,85m,okno z gospodarczego zamieniamy na drzwi jesli Macie fotki chetnie je obejrzymy.Bubujemy sie kolo Warsyawy.
Poydrawiam
kama
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

[Witam mz rwniez budujemy Bryze.Przenieslismy kominek na sciane przy sypialni obok schodow.podnieslismy parter na 2,85m,okno z gospodarczego zamieniamy na drzwi jesli Macie fotki chetnie je obejrzymy.Bubujemy sie kolo Warsyawy.
Poydrawiam
kama



Witam,
my tez zaczelismy Bryze, mamy na razie stan surowy. Czy macie moze jakies fotki z budowy, albo czy moznaby podjechac i zobaczyc budynek?
Pozdrawiam

Cytat

Witam,
my tez zaczelismy Bryze, mamy na razie stan surowy. Czy macie moze jakies fotki z budowy, albo czy moznaby podjechac i zobaczyc budynek?
Pozdrawiam



Miało być ZEROWY icon_smile.gif))
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Witamy!

Tak się złożyło, że również i my wybraliśmy projekt Bryza z pracowni Charkiewicza w lustrzanym odbiciu.
Jesteśmy na etapie nanoszenia poprawek tj. z holu na poddaszu sypialnia, łazienka powiększona z garderoby i pralni, stryszek zamieniony na pralnie. Na parterze wyjście z łazienki na korytarz, a małe wc połączone z gospodarczym. W salonie wyjście na taras powiększamy o dodatkowe oszklone drzwi tarasowe.

Chcielibyśmy się dowiedzieć coś o tym kominku i jego przeniesieniu, czy to jest aż tak konieczne czy może pozostać bez zmian.

Czekamy na inne opinie; pomysł z zabudową tarasu też jest warty przemyślenia.

Pozdrawiamy

Ania i Krzysiek

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Witajcie Towarzysze Doli i Niedoli!

Od lutego ruszyliśmy z kopyta! Jesienią zrobiliśmy stan zerowy, a do czerwca tego roku zamierzamy zrobić stan surowy.Zmian w projekcie mamy naprawdę niewiele.No, przynajmniej w środku icon_smile.gif Bo z zewnątrz owszem:
1. zlikwidowaliśmy daszek nad wejściem a co się z nim wiązało kolumienki
2. zlikwidowaliśmy wykusz, w zamian wstawimy duże okno tarasowe
3. podnieśliśmy parter o jeden bloczek

Zostawiliśmy kominek na środku,bo się uparłam.Poza tym szukając projektu zależało mi na kominku na środku salonu, więc dlaczego miałabym teraz z niego rezygnować ??
Owszem kominek zmniejszy salon, ale co z tego? Mam tylko nadzieję, że kominek uda mi się zaaranżować wg pomysłu który mam od kilku miesięcy w głowie!
Z tymi pomysłami i marzeniami to jest różnie icon_rolleyes.gif
Człowiek sobie marzy, że chciałby mieć to i tamto, a przychodzi co do czego to okazuje się, że nie da rady, albo jest gdzieś za mało miejsca, lub też koszty są zbyt przytłaczające! Se la vie!

Tak, jednak to prawda, budowa domu to wielka sztuka kompromisu. Ech.....

Piszcie więc wszyscy BRYZOWICZE, aby nasze forum nie wymarło icon_smile.gif
W jedności siła
hihi

A moze ktoś pokusi się o zamieszczenie swoich zdjęć na tym forum????


Pozdrawiam!!!!

Beata



Piszcie proszę jaką wybieracie dachówkę? Firma, kolor, kształt...

My jeszcze się zastanawiamy, na razie wybór padł na Koramica Antracytowa angoba-dachówka renesansowa.Ale nie jest to jeszcze wybór ostateczny.


Aha, a co z elewacją? Czekam na pomysły.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
Witam
Byłem jednym z pierwszych którzy zakupili taki projekt.
Budowę zacząłem nieomal od razu, oczywiście wprowadzając małe zmiany które w finalnym produkcie nie zawsze wychodziły na dobre. Generalnie dom jest bardzo wygodny. Nie przesuwałem kominka bo zależało mi na centralnym ustawieniu. zmieniłem bieg schodów tj. zaczynają się od sypialni i nad tarasem stworzyłem garderobę dla pokoju zrobionego z holu . Dom miał być zasilany w ciepło z pompy ciepła ale niestety nie starczyło kasy icon_sad.gif Ostatni sezon dom był ogrzewany piecem na ekogroszek / taki sobie pomysł / a ten sezon będzie ogrzewany piecem elektrycznym / super patent z Polski rodem icon_smile.gif / - koszt powinien być na poziomie 600 zł miesięcznie w sezonie zimowym.
Na pewno teraz bym wprowadził trochę drastycznych zmian ale to już przeszłość icon_smile.gif
Jak by coś to służę radą .
Pozdrawiam
KAZ
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Witamy wszystkich Bryzowiczów! icon_biggrin.gif

Wspaniale, że istnieje forum osób, które mają doświadczenie z budową Bryzy z pracowni Charkiewicza.
Zdecydowaliśmy się właśnie na budowę domu. Bardzo spodobał nam się projekt Bryzy. Z opisu projektu, rzutów wydaje się być przestronną i funkcjonalną konstrukcją jak na swoje rozmiary. Umiejscowienie kominka w środku pomiędzy salonem i jadalnią wydaje się być ciekawe w projekcie. Z drugiej strony obawiamy się czy nie zajmie on zbyt dużo miejsca, zmniejszając optycznie salon. Z wpisów widać, że niektórzy z was również nie byli pewni co do końcowego efektu tej lokalizacji kominka. Czy dzisiaj nadal pozostalibyście przy tej koncepcji? Chętnie wysłuchamy waszych wskazówek w tej i innych kwestiach związanych z realizacją i ostatecznym efektem tego projektu.
Może ktoś mógłby udostępnić nam fotki z jego realizacji, a szczególnie jak wygląda salon z centralnie umiejscowionym kominkiem. Świetnie byłoby, gdyby można podjechać i zobaczyć budynek w rzeczywistości.

Pozdrawiamy

Hania i Darek
Link do komentarza
Tak,
mamy kominek tak jak w projekcie i nie żałujemy, zależało nam na takim właśnie umiejscowieniu kominka i dlatego m.in. wybraliśmy ten projekt.
Takie rozwiązanie super wygląda w nowoczesnych aranżacjach. Wkład kominkowy wybraliśmy z narożną szybą (hajduk smart 2Lh).Naszym założeniem było to, że kominek ma spełniać raczej funkcje bardziej estetyczne niż praktyczne, dlatego nasz kominek nie będzie ogrzewał innych pomieszczeń, będzie też zajmował dość mało miejsca (metr na metr).
Nie przenosiłabym kominka w inne miejsce, jak przeniesiecie go na ścianę to nie będziecie mieli miejsca na telewizor na przykład lub inne meble.
Wszystko jednak zależy od stylu w jakim urządzicie domek.
W razie pytań służę pomocą.
Link do komentarza
Co do elewacji i dachówki

Nasz wybór:

Koramic czarna angoba szlachetna -renesansowa
biała stolarka (okna i drzwi wejściowe i do garażu)
biała elewacja
białe i czarne (wzdłuż dachu) rynny

Taki (nie) mały, biały domek icon_smile.gif

Wygląda b.elegancko icon_biggrin.gif
Ale wiadomo..... rzecz gustu

Pozdrawiam
Beata
Link do komentarza
Cytat

Tak,
mamy kominek tak jak w projekcie i nie żałujemy, zależało nam na takim właśnie umiejscowieniu kominka i dlatego m.in. wybraliśmy ten projekt.
Takie rozwiązanie super wygląda w nowoczesnych aranżacjach. Wkład kominkowy wybraliśmy z narożną szybą (hajduk smart 2Lh).Naszym założeniem było to, że kominek ma spełniać raczej funkcje bardziej estetyczne niż praktyczne, dlatego nasz kominek nie będzie ogrzewał innych pomieszczeń, będzie też zajmował dość mało miejsca (metr na metr).
Nie przenosiłabym kominka w inne miejsce, jak przeniesiecie go na ścianę to nie będziecie mieli miejsca na telewizor na przykład lub inne meble.
Wszystko jednak zależy od stylu w jakim urządzicie domek.
W razie pytań służę pomocą.



Dziękujemy Tobie za wskazówki i sugestie. icon_smile.gif
Przez ostatnie dni nie mieliśmy czasu aktywnie śledzić wpisów na forum. icon_sad.gif
Oglądaliśmy w internecie typ waszego kominka. Ciekawe rozwiązanie, chociaż szkoda, że nie może pełnić funkcji praktycznych jako element systemu ogrzewania domu.
Nadal trudno nam wyobrażić sobie jak wygląda wnętrze domu z perspektywy salonu i jednocześnie salon i jadalnia z perspektywy hallu. Czy powoduje to znaczne optyczne zmniejszenie przestrzeni wnętrza domu? Jeśli moglibyście udostępnić nam jakieś zdjęcia lub wizualizacje tego projektu to bylibyśmy szczęśliwi. Łatwiej byłoby nam podjąć ostateczną decyzję o zakupie tego projektu. icon_surprised.gif

pozdrawiam

Hania i Darek
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Witajcie!


My wystartowaliśmy z budową w lipcu 2007, z różnych powodów wszystko się opóźniło. Do stanu surowego pozostał do zrobienia dach, który ma być skończony w lutym 2008, o ile pogoda dopisze.

My przesunęliśmy kominek do ściany tuż przy schodach na górę. Zmieniliśmy także konstrukcję dachową z metalowo - drewanianej na całkowicie drewnianą. Do budowy scian, użyliśmy bloczków gazobetonowych pióro-wpust 25cm łączonych na klej.

Zlikwidowaliśmy spiżarnie, przez co hol będzie większy, zlikwidowaliśmy wc na parterze robiąc z tego spiżarnie z przejściem do garażu, jednoczęśnie zlikwidowaliśmy drzwi do garażu na zewnątrz. Zamiast okna w pomieszczeniu gospodarczym zrobiliśmy drzwi. Zdecydowaliśmy że schody na górę będą drewniane a nie żelbetowe. Zlikwidowaliśmy wykusz w salonie, przez co mamy jedno wielkie okno na taras. Jedyny bład jaki już widzimy to brak okienka w garażu. W drzwiach wejściowych zlikwidowaliśmy łuk i poszeżyliśmy je do 170cm (drzwi 100 i 2 świetliki po bokach).

Dodatkowo zastosowaliśmy gotowe nadproża ceramiczne z wnękami na rolety. Jeśli chodzi o kolumny to wylewaliśmy je sami, niestety nie da się kupić gotowych takich samych jak w projekcie.

Dachówka betonowa brass romańska kolor kasztan. Okna dachowe ROTO.

Następny krok to stolarka okienna na parterze w kolorze orzech i instalacje.


Kolorystyka budynku napewno będzie odbiegała od kolorystki tradycyjnego dworku polskiego, ale tak nam się poprostu podoba.


Na stronce www.dombryza.neostrada.pl są zdjęcia z budowy jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam.

pozdrawiamy
Krzysiek i Ania
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Witam, my pozamykaliśmy przestrzeń jak w pierwszym z załączników i w efekcie salon uzyskaliśmy taki, jak widać w kolejnym załączonym pliku.

Salon zwiększyliśmy za to kosztem sypialni. Jak na razie jesteśmy b. zadowoleni z efektu - dzięki temu ppowstał świetny, długi hol/korytarz który znakomicie wpisuje się do stylu retro, w jakim ma być urządzony budynek.

Do wnętrzy nowoczesnych rozwiązanie zdecydowanie nie polecane.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
[Witamy!

co tu taka cisza????

my juz mamy dach... ufff. trochę to trwało, ale się udało, teraz czekamy na stolarkę, prawdopodobnie będzie w przyszłym tygodniu.


Czy ktos zagospodarował przestrzen nad tarasem? My powiększylismy tak salonik u góry, gdzie docelowo ma byc sypialnia, narazie wygląda super, polecam takie rozwiązanie, zyskuje się jakies 15 m2 niewielkim kosztem, na środku tego wykusza wstawilismy jedno ono dachowe, świetne miejsce na kanapę i półki z książkami!


pozdrawiamy i czekamy na relacje z budowy!

Ania i Krzysiek
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Dzien dobry wszystkim!
Cisza trwa widze dalej, wiec ktos musial ja przerwac.Dlaczego nie ktos nowy?
Nie wiem jak sie to stalo, ze trafilem na to forum dopiero teraz ale lepiej pozno jak wcale.Mozna powiedziec,ze jestem jednym z Was.Wraz z zona zdecydowalismy sie wlasnie na Bryze.Bylo to juz troszke temu.Na chwile obecna dom jest w stanie surowym otwartym.Jak wiekszosc z Was nas takze nie ominely pewne zmiany w stosunku do oryginalu.Od samego poczatku prowadzimy dokladna dokumentacje dotyczaca wszystkiego co tylko zwiazane z budowa naszego domu.
Moze nastepnym razem napisze cos wiecej.Pozdrawiam wszystkich i do nastepnego razu.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Cytat

Dzien dobry wszystkim!
Cisza trwa widze dalej, wiec ktos musial ja przerwac.Dlaczego nie ktos nowy?
Nie wiem jak sie to stalo, ze trafilem na to forum dopiero teraz ale lepiej pozno jak wcale.Mozna powiedziec,ze jestem jednym z Was.Wraz z zona zdecydowalismy sie wlasnie na Bryze.Bylo to juz troszke temu.Na chwile obecna dom jest w stanie surowym otwartym.Jak wiekszosc z Was nas takze nie ominely pewne zmiany w stosunku do oryginalu.Od samego poczatku prowadzimy dokladna dokumentacje dotyczaca wszystkiego co tylko zwiazane z budowa naszego domu.
Moze nastepnym razem napisze cos wiecej.Pozdrawiam wszystkich i do nastepnego razu.



Na wiosne ruszam z budową domu BRYZA - projekt prawie spełnia moje oczekiwania, ale im bliżej rozpoczęcia budowy, tym więcej dylematów. Pierwszy z nich to oczywiście kominek, czy pozostawić tak jak w projekcie? "Widzę" jego aranżację, ale mam obawy co do wielkości salonu - może trochę powiększyć? Pewnie już mieszkacie w swoich domkach. Czy macie jakieś zdjęcia salonu i kominka z każdej strony?
Link do komentarza
Cytat

Na wiosne ruszam z budową domu BRYZA - projekt prawie spełnia moje oczekiwania, ale im bliżej rozpoczęcia budowy, tym więcej dylematów. Pierwszy z nich to oczywiście kominek, czy pozostawić tak jak w projekcie? "Widzę" jego aranżację, ale mam obawy co do wielkości salonu - może trochę powiększyć? Pewnie już mieszkacie w swoich domkach. Czy macie jakieś zdjęcia salonu i kominka z każdej strony?


WITAM I POZDRAWIAM ,JA JUŻ PRAWIE MIESZKAM W "BRYZIE" DOM JEST WSPANIAŁY.CO DO KOMINKA TO MAM Z PŁASZCZEM WODNYM I TO ZAJMUJE DUŻO MIEJSCA ,ALE EFEKT JEST FAJNY.ODDZIELA CZĘŚĆ KORYTARZOWĄ OD SALONU.TERAZ NIE JESTEM PEWNA CZY MI SIĘ OPŁACI TEN KOMINEK Z PŁASZCZEM WODNYM ,BO DREWNO MAŁO NIE KOSZTUJE I TRZEBA MIEĆ GDZIE JE SKŁADOWAĆ.MIAŁAM MAŁĄ AWARIĘ PIECA WIĘC PRÓBOWAŁAM RATOWAĆ SIĘ KOMINKIEM,NIC Z TEGO NIE WYSZŁO,ZAMIAST DAWAĆ PŁOMIEŃ TYLKO SIĘ DYMIŁO.POSTARAM SIĘ WRZUCIĆ ZDJĘCIA ,TO SAMA ZOBACZYSZ JAK TO WYGLADA.MAM DUŻO ZDJĘĆ W TELEFONIE ,MOGĘ TEŻ WYSŁAĆ NA E-MEILA.POZDRAWIAM
Link do komentarza
Cytat

WITAM I POZDRAWIAM ,JA JUŻ PRAWIE MIESZKAM W "BRYZIE" DOM JEST WSPANIAŁY.CO DO KOMINKA TO MAM Z PŁASZCZEM WODNYM I TO ZAJMUJE DUŻO MIEJSCA ,ALE EFEKT JEST FAJNY.ODDZIELA CZĘŚĆ KORYTARZOWĄ OD SALONU.TERAZ NIE JESTEM PEWNA CZY MI SIĘ OPŁACI TEN KOMINEK Z PŁASZCZEM WODNYM ,BO DREWNO MAŁO NIE KOSZTUJE I TRZEBA MIEĆ GDZIE JE SKŁADOWAĆ.MIAŁAM MAŁĄ AWARIĘ PIECA WIĘC PRÓBOWAŁAM RATOWAĆ SIĘ KOMINKIEM,NIC Z TEGO NIE WYSZŁO,ZAMIAST DAWAĆ PŁOMIEŃ TYLKO SIĘ DYMIŁO.POSTARAM SIĘ WRZUCIĆ ZDJĘCIA ,TO SAMA ZOBACZYSZ JAK TO WYGLADA.MAM DUŻO ZDJĘĆ W TELEFONIE ,MOGĘ TEŻ WYSŁAĆ NA E-MEILA.POZDRAWIAM



Witam,
super, że formum jeszcze żyje. Będę bardzo wdzięczna za zdjęcia i sugestie, co do ewentualnych zmian. Ja zamierzam dodać niewielką piwnicę pod częcią domu i tam przenieść kotłownię, dzięki temu będę mogła powiększyć łazienkę i garderobę. Co do kominka -jaką masz obudowę , czy stoi zupełnie samotnie czy też dobudowaliście kawałek ściany od strony holu? Może inni posiadacze tego domu, którzy mieszkają już jakiś czas , podzielą się swoimi uwagami.
pozdrawiam ciepło icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...