Skocz do zawartości

Dom w RODODENDRONACH 2 / Archon+


Tomek M.

Recommended Posts

DSC01446.jpg

Witam, mój Rododendron buduje się na Mazurach - Szczytno,
jest to połączenie z Domem w Tamaryszkach, tzn. zlikwidowałem balkon od frontu na rzecz przedużonego dachu, oraz kukułkę boczną - prostsza konstrukcja dachu

DSC01446.jpg



- budynek powiększyłem - głównie garaż ma wymiary 4x8 m w tym jest kotłownia, razaż obniżełem w dół o 50 cm i na wys.ma 2,2m, dzięki czemu do pokoju nad garazem wchodze z półpiętrza

DSC01446.jpg

mam dzięki temu większą łazienkę na piętrze
- dodatkowo wygospodarowałem piwniczkę pod schodami ok. 3m kw., do której wchodzi się z garażu - garaż 50 cm poniżej poziomu zero, piwniczka ma wys.2,2m
- powiększyłem główna bryłę budynku po stronie wewnętrznej o 60 cm na dł. i 40 cm na szer. aby uzyskać większy salon - ma obecnie ok. 30 m kw. oraz powiększyłem i poszerzyłem wykusz 1,0m.
obecnie budynek ma wymiary 14,0mx9,7m
- na piętrze wygospodarowałem garderobę ok. 6m kw vis'a'vis schodów

DSC01446.jpg


obecnie mam stan surowy, reszta na wiosnę, stawiam z pustaka Poromur 44cm + 5cm styropian
oto foto
jeżeli ktoś jest zainteresowany takim domkiem, lub buduje podobny w pobliżu zapraszam do siebie

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Witam, mój Rododendron buduje się na Mazurach - Szczytno,
jest to połączenie z Domem w Tamaryszkach, tzn. zlikwidowałem balkon od frontu na rzecz przedużonego dachu, oraz kukułkę boczną - prostsza konstrukcja dachu

- budynek powiększyłem - głównie garaż ma wymiary 4x8 m w tym jest kotłownia,
- dodatkowo wygospodarowałem piwniczkę pod schodami ok. 3m kw.,
- powiększyłem główna bryłę budynku o 60 cm na dł. i 40 cm na szer. aby uzyskać większy salon - ma obecnie ok. 28 m kw. powiększyłem i poszerzyłem wykusz.
- na piętrze wygospodarowałem garderobę ok. 6m kw vis'a'vis schodów

obecnie mam stan surowy, reszta na wiosnę, stawiam z pustaka Poromur 44cm + 5cm styropian
oto foto
jeżeli ktoś jest zainteresowany takim domkiem, lub buduje podobny w pobliżu zapraszam do siebie

[attachment=254:attachment][attachment=253:attachment][attachment=255:attachment
[attachment=258:attachment]



witam, stan surowy otwarty - jak na zamieszczonych fotkach- wynióśł mnie 70 tys. zł
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
Witam!
Wybraliśmy z mężem taki sam projekt, ale zastanawiamy się nad zmianami. Świetny pomysł z obniżeniem garażu, ale mamy zamiar budować na teranach wilgotnych i chcemy cały dom mieć troszkę wyżej. Ciekawi mnie jak ten dom wyglądałby z podwójnym garażem? Chcielibyśmy opalać groszkiem i kotłownię "widzimy" za garażem?
Stawiamy na Mazurach w Ostródzie.


Cytat

witam, stan surowy otwarty - jak na zamieszczonych fotkach- wynióśł mnie 70 tys. zł

Link do komentarza
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...