Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Qubacen

Wymiana grzałki w pralce Bosch

Recommended Posts

Objawy: pralka znacząco wydłużyła czas pracy, programy które szły powiedzmy godzinę potrafiły ciągnąć się przez 3godziny.....

Serwis zawołał straszne pieniądze, a że fachowcy niewiele mniej zapadła decyzja o własnoręcznej wymianie. Może komuś się przyda taki krótki poradnik wymiany grzałki. Wykonał go jakiś czas temu mój ojciec.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam,  Chciałbym wybudować samemu dom szkieletowy bez pozwolenia do 35m. Zrobiłem projekt ale mam pewne obawy co do wysokości budynku. Dom będzie miał wymiary 6m na 5,8m i wysokość 7,4. Dach dwuspadowy 45 stopni. Wysokość wynika z tego że chce mieć pełnowymiarowe pokoje na górze ( które będę uzytkowal po przekształceniu na dom mieszkalny z poddaszem uzytkowym). I teraz  pytanie, czy przy tych wymiarach ten budynek nie jest za Wysoki? Dodam że spore wiatry pojawiają się u mnie na działce.
    • Czesc   Mam pytanie dzieki temu nowemu programowi moja woda ktory daje do 5k zl na instalacje wode zastanawiam sie nad zakupem zbiornika 2-3tys, i doprowadzeniu do niego rynien, chcialbym ta wode wykorzystac glownie do podlewania trawy, moze nie w tym roku ale coraz czesciej moga nam grozic susze i gminy beda zakazywac podlewania trawnikow normalna woda. Tylko tutaj rodzi sie pytanie co zrobic z nadmiarem wody? Myslalem zeby wkopac taki zbiornik do niego rynny i od niego zrobic jakies odprowadzenie zeby ta woda moga jakos wsiakac ale nie mam za bardoz pomyslu jakby to zrobic. Wieksze zbiorniki raczej mijaja sie z celem tak samo podlaczanie zbiornika z pralnia czy domem
    • Czesc   Mam nadzieje ze dobry dzial, potrzeba mi dorady w doborze mocy grzejnikow. Z gory chcialbym napisac ze nie interesuje mnie dyskusja "ze ja sobie zrobilem caly dom w podlogowce i super, ja tak nie zrobilem jakbym chcial napisac temat czy podlogowka czy grzejniki to bym to zrobil". Mam 140m w domu i 40m bedzie grzane podlogowka a 100m grzejnikami. Posiadam piec gazowy kondensacyjny. W domu oprocz tego mam rekuperacje, szczelne okna i drzwi z cieplym montazem oraz 20cm styropianu, pisze to zeby podkreslic iz dom jest wydaje mi sie dobrze izolowany. I tutaj jest moje pytanie bo mialem 4 majstrow i kazdy mowil co innego. W nowych domach jaka jest polecana moc Watow/metr kwadratowy? Jedni mi mowili zeby brac 100w(ci juz co dlugo robia, po prostu kiedys sie tak bralo jako standard i byla pewnosc ze bedzie dobrze grzac) a inni mi mowili ze w tych nowych domach nie ma potrzeby zakladania az tak duzych grzejnikow. Nawet chyba widzialem ostatnio artykul o podlogowce ze kiedys sie wlasnie bralo 100w/m a juz teraz przy lepszym ociepleniu 50w. 
    • W moim mniemaniu to SĄ DEWIANCI ...wszyscy....I czego są pozbawiani na codzień ...przez państwo np. czego im nie można?   I tak Daga angielskim sposobem wymigała się od wymiany poglądów ...  
    • Witam posiadam do sprzedaży 3 działki budowlane po 10 a każda działki są koło siebie wiedz można je połączyć i kupić 30 lub 20 a cena 130 tys do małej negocjacji za działkę. Posiadam również działkę 13,5 a z pozwoleniem na budowę i projektem domu więcej informacji udziela telefonicznie 794-294-212   
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...