Skocz do zawartości

Jaka pralka?


Gość George

Recommended Posts

Cytat

Za te pieniądze to już można kupić pralkę z silnikiem Direct Drive to znaczy z napędem bezpośrednim, bez paska klinowego.Większość pralek LG ma zastosowany ten rodzaj silnika i daje na niego 10 lat gwarancji.


Moja mama i siostra mają LG z tym patentem, u mamy wszystko OK ale produkcja jeszcze koreańska, u siostry chińszczyzna i już było coś wymieniane na gwarancji bo chodziła bardzo głośno. Tak to faktycznie są ciche ale żeby jakoś lepiej prały od mojej za 699 PLN to nie wiem icon_smile.gif testy porównawcze mam bo używamy takich samych detergentów (niemieckie proszki i żele z allegro). Jedna i druga nie dopłukują prania moim zdaniem, ja załączam zawsze dodatkowe płukanie ale to jak już pisałem bolączka większości produktów.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Ja nie będę ukrywać, że jak już będę kupować, to coś za kwotę do 1000 zł, także w obrębie tego szukam czegoś optymalnego. Czy to jest możliwe? Czy to z góry skazanie się na problemy?



Oczywiście że jest to możliwe, przejrzyj sobie porównywarki internetowe i oferty takich sklepów. Ja mój sprzęt Whirlpoola właśnie tak kupiłam.
Link do komentarza
Cytat

Electrolux to jednak electrolux. Jakoś wykonania i ekskluzywny wyglad. Ja jestem pod wrażeniem. Na ten model z electro choruję już od dawna.
Bo kto powiedział, że pralka musi tylko prać? icon_mrgreen.gif
Pani domu chce mieć ładne sprzęty w swoim królestwie.



Nawiązując do komentarza. My i nasi klienci możemy polecić Electrolux EWP 11062 TW PL, cenowo poniżej 1000 złotych, klasa energetyczna A++ i pojemność 6 litrów. Nie jest to pralka ładowana od góry, ale stosunek ceny do jakości mocno to rekompensuje.
Link do komentarza
Cytat

Tak naprawdę 3 rzeczy są ważne: cena, marka i ekologia, czyli ile zużywa wody i prądu. Zyskuje środowisko i własny portfel, więc warto na to zwrócić uwagę



Ja myślałem że najważniejszą rzeczą jest jak pierze. Co mi po pralce , jak będę miał wymienione przez Ciebie rzeczy a pranie będzie źle wyprane. icon_wink.gif Edytowano przez rybniczak (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
przy zakupie pralki warto się zdecydować na jak najbardziej energooszczędną, w końcu to zakup na dobre kilka-kilkanaście lat więc ma to spore znaczenie ile pralka pobiera prądu i wody, jakiś czas temu wymieniłem pralkę na LG F10A8ND. Jest świetna, ma klasę A+++, 10 lat gwarancji na silnik, najczęściej używamy programu 30 minutowego, przy większych zabrudzeniach są inne programy
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Ja ostatnio kupowałem pralkę w EURO. Chodzę sobie z żoną i bobasem między pralkami. Podchodzi do nas sprzedawca: "Drogie te są, one wszystkie się rozwalą, jak się gwarancja skończy" Myślę sobie "Sprzedawca roku! Ale w sumie, może ma rację." No to poszliśmy od drugiej mańki - stajemy przy najtańszej. Podbija ten sam sprzedawca: "Wiedzą państwo co... Ta pralka psuje się od stania tutaj" W tym momencie szturchnął ją nogą i odpadła ta taka atrapa plastikowa, która maskuje filtr. "To się rozpadnie wszystko, jak będzie często używane..." icon_biggrin.gif

Kupiliśmy jeden z tańszych modeli Amica. Pierwsze trzy miesiące użytkowania - bardzo, bardzo zadowoleni. Najbardziej mnie zaskoczył, w sumie to zszokował, spadek rachunku za wodę. Poprzednia musiała być jakoś uszkodzona, albo co, bo różnica jest taka, że nowa pralka zwróci się na 3 fakturach...

Już przenigdy nie będę wydawał kasy na reanimację trupów AGD, jak to robiłem ze starą pralką.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...