Skocz do zawartości

jaki telewizor


Recommended Posts

Ja też niedługo będę musiał kupić TV i zawsze podobały mi się Samsungi, ale miałem ostatnio do czynienia z interfejsem Samsunga i interfejsem LG i muszę powiedzieć, że LG się lepiej spisał. Poza tym jak wiadomo. matryce produkują przede wszystkim Samsung i LG, dlatego wybiorę jakiś TV z tych dwóch firm.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
A moim zdaniem na rynek wrócił Panasonic. Ja mam Panasonic 50CX680E. Mogę tylko pochwalić ten model. Dobre kąty widzenia, mocne kolory, zainstalowany system Firefox OS (wg. mnie czytelniejszy niż Android). W podobnej klasie jest TX-50CX670E, także można porównać sobie oba, co kto woli.
Link do komentarza
@Arystos Model Panasonika 50CX700E to w tym momencie bardzo przyzwoity model na rynku. Powiem więcej, jeden z lepszych. Tak więc jeśli masz finanse, to nie ma co się za dużo zastanawiać. Obraz świetny, kolory nasycone, czernie i biele jakie być powinny, ma też dobry kontrast (kontrast ANSI po kalibracji około 3200:1), opóźnienie sygnału (input lag) wg miernika Bodnara to 38,7 ms. , zatem jak na 4K wyśmienicie, interfejs systemu prosty i jasny (Firefox OS). Filmy z blue-raya żyletka, brać! icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Przecież CX700E Panasonic to jest smart 3d, które to 3d jest zresztą dla mnie niepotrzebnym bajerem, nawet w kinie nie przepadam za 3d, bo od tego tylko głowa mnie boli. Nie zawsze największy to najlepszy;) No ale zależy kto co lubi i co się liczy, dla mnie liczy się na przykład jakość obrazu
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Z wielu opisów i recenzji czytałem, że najlepszą jakość obrazu mają Philipsy i można to wprawnym okiem oraz odpowiednimi materiałami video sprawdzić nawet u siebie w domu. Teraz jeszcze są z preinstalowanym Androidem, mają najbogatsze zestawy aplikacji, rozglądajcie się też za tym co jest trochę mniej popularne.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Problemem z plazmami było to, że występowało u nich wypalanie obrazu czyli jak będziesz przez dłuższy czas wyświetlał statyczny obraz to może być on przez chwilę widoczny na ekranie telewizora np. po przełączeniu stacji logo starej jest wciąż widoczne, ale to już chyba tylko dotyczy starszych modeli telewizorów, tak jak i inne wady typu większe zużycie energii, nienasycenie czerwieni lub zieleni. Tak więc jak zdecydujesz się na plazmę to lepiej na nowsze modele i zalecałbym sprawdzenie jakości zneutralizowania wymienionych wad względem starszych modeli.
Link do komentarza
Cytat

Problemem z plazmami było to, że występowało u nich wypalanie obrazu czyli jak będziesz przez dłuższy czas wyświetlał statyczny obraz to może być on przez chwilę widoczny na ekranie telewizora np. po przełączeniu stacji logo starej jest wciąż widoczne, ale to już chyba tylko dotyczy starszych modeli telewizorów, tak jak i inne wady typu większe zużycie energii, nienasycenie czerwieni lub zieleni. Tak więc jak zdecydujesz się na plazmę to lepiej na nowsze modele i zalecałbym sprawdzenie jakości zneutralizowania wymienionych wad względem starszych modeli.



...nie ma to jak odgrzany kotlet :cook2:
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...