Skocz do zawartości

jaki telewizor


Recommended Posts

Cytat

Czy ktoś mi podpowie, jaki najlepiej kupić telewizor, plazmę, LCD, czy LED? najbardziej przemawia do mnie ledowy? samsung 40 c byłby ok http://www.megamarket.com.pl/samsung-tv-le...2012-,id-130809? czy może 3D http://www.mixmedia.pl/lg-tv-3d-lg-42lm3400,id-64655


Mam ten polecam na necie kosztuje okolo 1800 http://www.okazje.info.pl/okazja/sprzet-rt...520.html#opinie
Link do komentarza
Cytat

Raczej ledy, plazma za dużo jest prądożerna.


Na 70% jasnosci okolo 100 w to niewiele , ale na stan by az 20 w i tyle to nie jest duzo na 40cali mój stray "my tube" tez komsumował koło 100 w
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Lepsze od czego ???. icon_biggrin.gif
Czy lepsza plazma czy led ...
A ambilight w opini wielu to gadżet który jedynie rozprasza uwagę . :yahoo:



Mam wątpliwości, czy są to opinie użytkowników takich tv czy jedynie malkontentów, którzy krytykują wszystko bo lubią...?
Ja mogę powiedzieć z własnego kilkumiesięcznego doświadczenia, że nawet jeśli jest to gadżet to bardzo uzależnia. Oprócz tego, ze nie wzrok się nie męczy (ponieważ jest to delikatne źródło światła), to powiększa optycznie ekran i zwiększa jego głębię.
polecam wypróbować osobiście a nie słuchać opinii "wielu"
pozdrawiam
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Plazma i LED to różne pojęcia,zresztą warto o tym poczytać na forach dotyczących bezpośrednio tv. Jeżeli mamy duży pokój oraz odległość powiedzmy te 5 m od tv,to warto zainwestować w plazmę 55 cali,jeśli natomiast pokój jest mniejszy i będziemy oglądać z odległości 3 metrów,to spokojnie wystarczy tv 40 cali LED.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Nie czytałem wprawdzie całej dyskusji, ale dwa latka temu zaopatrzyłem się w 42" samsunga (plazma) i do tej pory działa znakomicie. Wprawdzie używam go od święta (tak jak w tym momencie oglądając mecz Ligę Mistrzów), ale poza rozładowanymi bateriami w pilocie nigdy nie robił problemów.
Dokładnego modelu nie pamiętam, ale to generacja jeszcze przed SMART TV, ale trochę starsza generacja
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Możesz kupic LCD LED,co jest standardem w dzisiejszych czasach. Poza tym sama firma jak i rozmiar określa budżet,ile możesz przeznaczyć na zakup tv?




zgadzam się z tym. Obecnie np. seria LN firmy LG ma klasę energetyczną A+ co jest bardzo dobrym wynikiem. Na dobrą plazmę trzeba mieć budżet. Osobiście mam w domu LG i bardzo dobrze się spisuje. Smart TV jest niezły, a i magic remote i innne tego typu gadżety są fajnym urozmaiceniem.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Po pierwsze jedno nie wyklucza drugiego,
po drugie - nie masz(my) pojęcie nad czym pracują w laboratoriach największych koncernów.
Z przecieków tylko wiadomo że są to telewizory, gdzie obraz 3D jest generowany już w matrycy (bez udziału okularów),
- telewizory które generują obraz przestrzenny w otwartej przestrzeni.
Oczywiście oba rozwiązania sterowane głosem i gestami bez użycia pilota.

Na razie nadawcy muszą dostosował swoje możliwości do odbiorników/telewizorów 4K.
Link do komentarza
Cytat

Po pierwsze jedno nie wyklucza drugiego,
po drugie - nie masz(my) pojęcie nad czym pracują w laboratoriach największych koncernów.
Z przecieków tylko wiadomo że są to telewizory, gdzie obraz 3D jest generowany już w matrycy (bez udziału okularów),
- telewizory które generują obraz przestrzenny w otwartej przestrzeni.
Oczywiście oba rozwiązania sterowane głosem i gestami bez użycia pilota.

Na razie nadawcy muszą dostosował swoje możliwości do odbiorników/telewizorów 4K.



Hmn...to jest całkiem ciekawe. Ale jakoś nadal nie wyobrażam sobie telewizora w takiej formie (przynajmniej przez najbliższe kilkanaście lat). A co sądzisz o tych telewizorach z zakrzywionym ekranem w formie półokręgu?
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

co sądzicie o samsungu ue48h6400?



Użytkownicy na forach chwalą ten model.
Samsung h6400 jest też wysoko punktowany w polskich i zagranicznych rankingach, a do tego posiada niezły stosunek jakości i możliwości do ceny.

Z tym, że jeżeli nie musisz kupować TV w tej chwili, to warto na parę tygodni się wstrzymać z zakupem. Pod koniec marca wchodzi na rynek sporo nowych modeli, które mogą być ciekawsze od zeszłorocznych, a cena tych z 2014 roku też pewnie spadnie.
Link do komentarza
Wstrzymaj się z zakupem, bo faktycznie powinny niedługo być tańsze, choć już ta faza (spadków cen) chyba się rozpoczęła.

A telewizor? Nie tylko Koreańczycy mają dobre telewizory. Sprawdź również Panasonic. Samsungi mają jedną wadę - brak własnej numeracji kanałów, co nie jest istotne dla osób podłączonych pod dekoder, ale dla osób ściągających naziemną lub z modułem CAM to ma znaczenie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...