Skocz do zawartości

czy to powszechne?


Recommended Posts

Czy tylko ja mam taki problem czy to powszechne????

Otóż zakupiłem działkę z myślą oczywiście o budowie i mieszkaniu w warunkach nieco lepszych niźli w bloku. Bank wstępnie dał jakąś tam zgodę kredytową ale co? Czeka na wydanie kredytu na pozwolenie na budowę… A aby dostać pozwolenie potrzebuję projektu, warunków podłączenia mediów…. Prąd kazał mi podpisać umowę, że podłączy owszem ale ja mu daję gwarancję że postawię dom do dnia… Kurcze jeszcze nie mam pozwolenia a już pakuję się w bagienko, projekt wybrałem zgodnie z własnym i żony gustem ale finansowo to troszkę na pałę bo przecież nie mam pewności że jak dostanę pozwolenie to bank mi nie powie: „wal się”…. Czy to normalne???? Taka kwadratura koła? Czy Wy także mieliście takowe przejścia?
Link do komentarza
Zaczynasz od dupy strony.
Problem ma ten co nic nie wie a bierze się za budowę.
Wszystko o co pytasz jest jak najbardziej ok. Sądzisz ,że bank da Ci pieniążki na ładne oczy?Bank musi wiedzieć na co pożycza pieniądze. A to czy dostaniesz kredyt to nie musisz ale możesz polatać po bankach i popytać jaką masz zdolność kredytową. Bo przy jednakowych dochodach różne banki dawają mniejsze ,większe kredyty a jeżeli nie chcesz chodzić po bankach to w necie są kalkulatory i możesz sobie z grubsza policzyć na jaki kredyt Cię stać albo udaj się do doradcy finansowego i będziesz miał w jednym miejscu ofertę kilku banków.
A póki co to czytać,jeszcze raz czytać a potem pytać konkretnie icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...